گفتگو با نوجوان دزفولی چپ پای آتیه دار فوتبال +تصاویر

خورنا – موقعیتی پیش آمد تا بتوانیم با نوجوان با استعداد دزفولی آقای ابوالفضل خورشید زاده که بی شک یکی از پدیده های فوتبال هستند صحبت کنیم.

ابوالفضل خورشید زاده بعد از مسابقات فوتبال کشوری نونهالان بعنوان بازیکن مستهد و آتیه دار از تیم فولاد دزفول چهره شد که بی شک اگر به ایشان اهیمت داده شود فوتبال ما می تواند غنی و پربار شود.خورشید زاده چپ پای آتیه دار دزفولی توانسته است با ارائه بازی های زیبا به اردوی تیم ملی نونهالان دعوت شود. او آرزوی پوشیدن پیراهن تیم ملی را داد و مصمم است در این را کوشش نماید.
-لطفا خودتان را معرفی کنید.

باسلام . اینجانب ابوالفضل خورشید زاده هستم . متولد آذرماه ۱۳۸۰٫ متولد و ساکن شهرستان دزفول می باشم. اینجانب دانش آموز کلاس هشتم مدرسه راهنمایی شهید سپهری می باشم. همچنین چند سالی است بازیکن تیم فولاد دزفول هستم. بعد از اینکه توسط برخی مربیان این استعداد من کشف شد و خودم نیزعلاقه بسیار زیادی نشان دادم بیش از ۳ سال است در رده های سنی نونهالان و نوجوانان در تیم های مختلف بازی کرده ام.

-در این سالهایی که بازی نموده اید به چه عناوین و مقام هایی دست یافته اید؟

ما موفق شدیم با تیم فولاد در سه سال پیاپی قهرمانی در شهرستان دزفول ، و در سال ۹۲ نائب قهرمان لیگ استان شدیم و به مسابقات کشوری راه پیدا کردیم. اینجانب بهترین گلزن آن رقابت ها بودم.

-بفرمایید از چه زمانی به تیم ملی نونهالان دعوت شدید و بعنوان پدیده و استعداد آینده دار فوتبال ایران مطرح شدید؟

در سال ۱۳۹۳ پس از راهیابی به مسابقات فوتبال نونهالان کشور با اینکه تیم ما مقام سوم مسابقات را کسب نمود، اما اینجانب به عنوان پدیده رقابت های کشوری معرفی شدم و چهره شدم و مورد توجه مربیان ملی قرارگرفتم. از آن به بعد بود که در همان ورزشگاه چل چریب کاشان برای پست دفاع چپ توسط اقای زارعی به تیم ملی نونهالان دعوت شدم.و توسط مربیانی چون آقای مهدجو که مسئول استعداد یابی تیم ملی نونهالان بود مورد توجه ویژه قرار گرفته ام. ایشان درباره من گفتند: «سبک بازی خورشید زاده را بسیار دوست دارم و یکی از چپ پاهای آینده دار ایران زمین است بشرطی که پشتکار داشته باشد». بعد از این صحبت ها و برنامه ها بود که تصمیم گرفتم بیشتر از گذشته برای فوتبال جدیت به خرج بدهم.
(عکس : تیم فولاد در مسابقات کشوری کاشان)

-پس با توجه به صحبت شما بعد از مسابقات کشوری استعداد شما مورد توجه قرار گرفت؟

بله ، پس از مسابقات کشوری کاشان مسئولین تیم ملی نونهالان و نوجوانان مرا به اردوی تیم ملی دعوت کردند و مورد توجه ویژه رسانه ها و مسئولین استعدادیابی کشور قرار گرفتم. خودم نیز علاقه بسیار زیادی به حضور در فوتبال حرفه ای و سطح اول کشور را دارم و این امر با جدیت دنبال نمودم.
-با توجه به سن و سال کمی که داردی بفرمایید برای آینده چه تصمیمی دارید؟

اولا خدا را بخاطر این استعدادی که به من داده شکر می کنم و تلاش می کنم آن را تقویت کنم تا بتوانم در آینده نزدیک در سطح حرفه ای فوتبال کار کنم . امیدوارم روزی بتوانم بعنوان بازکن تیم ملی بزرگسالان باعث افتخار خانواده و شهرم دزفول باشم.

-سخن پایانی تان را بفرمایید.

در پایان می خواهم اولا از پدر و مادر عزیزم که در این سالها مرا حمایت کرده اند تشکر کنم . سپس از مربیان عزیزم آقایان پورشجاعی در ۱۲ سالگی آقای قهاری در ۱۳ سالگی که به من کمک کردند تشکر کنم. همچنین از آقای بصیری در تیم نونهالان و آقای عنایت در تیم نوجوانان و آقای مهدجو مسئول استعداد یابی تیم ملی بخاطر توجه ویژه ای که به من داشتند تشکر کنم.

-ماهم برای شما آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که از این استعداد و توانایی خود بهترین استفاده را ببرید و از مسئولین محترم فوتبال در دزفول میخواهیم که توجه ویژه ای به اینگونه نوجوانان مستعد فوتبال داشته باشند. موفق و پیروز باشید.۴۲۱۲۳۹۷۷۸_۴۲۷۸-۷۶۸x769۸۱۶۲۰۲۴۳۶_۱۳۹۰۵۹-e1453872743240-768x567۸۱۶۲۰۳۴۱۳_۱۴۰۴۹۵-e1453873040979

مشاهده مطالب زیر به شما پیشنهاد میشود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ابوالفضل پسر داییمه خخخخ ناموسا بازیش خوبه خیلی هم خوش تیپه خیلی هم هیکل خوبی داره قد بلنده سفیده براش ارزوی موفقیت میکنم ولی در کل حرفم اینه پولدار که باشی به همه جا میرسی
  • الان کجا بازی میکنه
  • من ادرستون کجاست خواستم بیایم چه بیارم ثبت نام کنم