فرماندار اندیمشک خبر داد:

رفع تعارضات جاده ی شاهزاده احمد اندیمشک

خورنا فرماندار اندیمشک گفت : با رفع معارضین موجود در جاده ی شاهزاده احمد شاهد ادامه ساخت آن خواهیم بود .

 
 به گزارش خورنا از اندیمشک،  منوچهر رحمانی  رئیس راه شهرسازی استان خوزستان صبح امروز در حاشیه سفر خود به اندیمشک با حضور مسئولین شهری اندیمشک از نزدیک با پروژه های راه و شهر سازی شهرستان اندیمشک قرار گرفت  و در گفت و با خبرنگارن  اظهار داشت: دسترس مناسب به راه های ارتباطی یکی از شاخص های توسعه در سطح کلان است و توجه مطلوب به این امر می تواند اسباب شکوفایی اقتصادی را در شاخص های مختلف فراهم نماید .
رئیس اداره ی راه و شهر سازی استان در ادامه با بیان اینکه اندیمشک نقشی محوری در شبکه ی حمل و نقل کشوری و دسترسی به محور های ارتباطی دارد توسعه ی شبکه و مسیر های ارتباطی شهرستان اندیمشک را در شکوفایی و توسعه ی استان موثر و مهم دانست و  افزود : دولت تدیبر امید از پروژه های راه شهر سازی به نحو مطلوب علی رغم مشکلات فراوان حمایت خواهد کرد . 
 
فرماندار اندیمشک نیز در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه ی راه و شهر سازی شهرستان برخی از مشکلات موجود در این خصوص را بیان نمود و خواستار رفع مشکلات پروژه های راه و شهر سازی در شهرستان اندیمشک با توجه به نقش مهم شهرستان در دسترسی به محور های موصلاتی و توجه به زیر ساخت های اقتصادی دانست . 
حمید رضا گودرزی با بیان اینکه پروژه ی  آزاد راه خرم آباد – اندیمشک یک امر ماندگار و جاودان در حوزه ی راه شهر سازی است و با افتتاح آن شاهد سهولت دسترسی ترانزیتی و عمومی مردم به شبکه ی های راه در سطح منطقه هستیم و کاهش چشمگیر تصادفات را در این محور ارتباطی با افتتاح این ازاد راه شاهد هستیم خواستار توجه به امنیت این مسیر ارتباطی و برخی مشکلات پیش رو در این محوو موصلاتی شد. 
وی در ادامه با بیان اینکه جاده شاهزاده احمد سه کیلومتر آن کار شده و آسفالت ان تمام شده و حدود ۵ کیلومتر آن زیر سازی انجام شده است اما متاسفانه وجود معارض باعث شه که تاکنون متوقف شده اما در حال رفع است.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس انشالا که باپیگیری مسءولین ونماینده محترم شهرمان مشکلات راه درسطح شهرمرتفع گردد.وشاهدشکوفایی مسیرمخصوصا درجاده صعب العبدرشاهزاده احمدبشویم