آخرین خبر از شایعه کاندیداتوری شهردار اهواز برای مجلس!

خورنااز زمانی که سید خلف موسوی سکاندار مدیریت شهری اهواز را به دست گرفت شایعه کاندیداتوری او نیز مطرح شد و هر از گاهی یا اعضای شورا یا برخی از نمایندگان مجلس به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، اشاره ای به مهیا شدن ورود او به مجلس شورای اسلامی کردند.

دیروز نیز آذر زمان پور عضو شورای اهواز در مصاحبه ای ضمن انتقاد از تیزرهای پخش شده در سیمای خوزستان و تعریف و تمجدید معاونین شهردار از سید خلف در صدا و سیما، این حرکت و اقدامات را نمادی از تبلیغات شهردار برای کاندیداتوری مجلس اعلام کرد و گفت که فکر می کنم این حرکت ها آغاز تبلیغات شهردار برای انتخابات مجلس باشد.

شایعه استعفا و کاندیداتوری شهردار به گونه ای ست که حتا در برخی محافل بر سر جانشینی او نیز چانه زنی می شود و افرادی نیز همچون محمد صفری و … را به عنوان گزینه های سرپرستی معرفی کرده اند !

هر چند سید خلف موسوی چندی پیش در گفتگو با یکی از سایت ها گفته بود که قصد ورود به مجلس و کاندیداتوری را ندارد اما برای اینکه این شایعات پایان یابد بهتر است مستقیما شهردار و یا روابط عمومی شهرداری طی اطلاعیه ای چنین شایعاتی را تکذیب نماید.

در صورت صحت شایعات، سید خلف موسوی احتمالا تا اول اسفند ماه باید استعفا دهد چرا که نیروی وزارت کشور است و طبق مصاحبه وزیر کشور ، نیروهای وزارت کشوری که قصد ورود به مجلس دارند حتما باید تا اول اسفند ماه استعفا دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • مرتضی مزرعه جناب مهندس حسن سلیمانی بنی تمیم دانشجوی دکترای معماری دارای سوابق اجرایی در استانهای خوزستان زنجان ومشهد میباشد ایشان برای اهواز اعلام امادگی نموده است ایشان فرزند شهید میباشد
  • خوزستان به نظر من مردم خوب سوابق سید خلف موسوی را میدانند سوابق بسیار صعیف در فرمانداری آبادان و شهرکهای صنعتی واداره کل کار اهواز همه چیزو روشن میکنه خدا نکنه مردم بازم گول کارهای تبلیغاتی ایشان در شهرداری را بخورند.
  • عباس با سلام ودرود به امام وشهیدان ﺟﻨﺎﺏ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺣﺴﻦ ﺳﻠﯿﻤﺎﻧﯽ ﺑﻨﯽ ﺗﻤﯿﻢ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯼ ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﻣﻌﻤﺎﺭﯼ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﺳﻮﺍﺑﻖ ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺎﻧﻬﺎﯼ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺯﻧﺠﺎﻥ ﻭﻣﺸﻬﺪ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻫﻮﺍﺯ ﺍﻋﻼﻡ ﺍﻣﺎﺩﮔﯽ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ