افشاگری نماینده ی اندیمشک : تلاش برخی نمایندگان برای تعویض استاندار

نماینده اندیمشک: تغییر تمام نیروهای استانی و شهری با هماهنگی بنده است!!

خورنا: سایت اندیمشک نیوز یک مطلب در وب سایت خود درج نموده که خواندنش خالی از لطف نیست : شنیده ها حکایت از آن دارد تعدادی از اندیمشکی های مقیم اهواز که اکثرا از نخبگان شهرستان می باشند چندی پیش  جلسه ای برگزار کردند، که از حواشی جالب توجه و بسیار خواندنی این جلسه حضور بی دعوت نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی  در این جمع بود.

آقای صید عیسی دارایی نماینده مردم شریف اندیمشک وقتی بدون دعوت قبلی وارد جلسه می شود در ابتدای سخنان خود از مسائل و مشکلات شهرستان صحبت کرده و چنین می گوید: « … بدون هماهنگیِ با من هیچ نیرویی در سطح استان و شهرستان تعویض و یا تغییر پیدا نمی کند. بطوریکه حتی نمایندگان استان قصد تعویض استاندار را داشتند اما من مخالفت نموده و جلوی این کار را گرفتم.

وی در ادامه می گوید: « … اگر آقایان صدیق راد و کاویانی هنوز مدیرکل هستند تنها دلیلش اینست که من می خواستم. اما توجه داشته باشید که من مخالفِ رحمان قلاوند هستم چون ایشان هم مخالف من است… »

آقای دارایی در بخش دیگری از صحبتهاش خطاب به چند نفر از حاضرین گفت: « … شما بگویید من امسال چقدر بودجه برای شهرستان گرفتم؟ شما اینقدر اعتراض نکنید. و تنها از من سوال فنی بکنید… »

در حین گفتن این سخنان از سوی آقای دارایی،  حاج عزیزا… جودکی از فعالان سیاسی و خوشنام شهرستان اندیمشک با اعتراض به سخنان آقای صید عیسی دارایی خطاب به وی میگویند: شما که تخصصی ندارید که ما  سوال تخصصی از شما بپرسیم. متأسفانه شما مثل آقای احمدی نژاد خود را عقل کل می دانید در حالی که نه تنها هیچگونه نظر کارشناسی ندارید بلکه نحوه معاشرت شما هم متأسفانه درست نیست.»

مهندس جودکی در ادامه چنین بیان می دارد: «… ما اگر بخواهیم عملکرد شما را ارزیابی کنیم با حضور دوستان  کارشناس و فنی خود، پاسخ شما را خواهیم داد و شما حق هیچگونه امر و نهی -ای- را با هیچکس در این جلسه ندارید و بدانید که تشکیل اینگونه جلسات هم نیازی به حضور و یا مجوز شما ندارد. »

همچنین لازم بذکر است که طی این جلسه آقایان خیرا… قلاوند و حاج آقا یعقوب پور نیز در اعتراض به سخنان دارایی از خود واکنش نشان داده و سخنانی بیان نمودند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.