سوسنگرد همچنان بدون شهردار مدیریت می شود

خورنا عباس حیادر در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: روز چهارشنبه عوده زاده شهردار سوسنگرد بعد از تحمل بسیاری از مشکلات شهرداری  همچون کمبود اعتبارات، درآمد بسیار پائین، به بن بست رسیدن اهداف شهرداری در ارائه خدمات به شهروندان و عدم تحقق وعده مسؤلان در رابطه با صدور مجوز برای بهره برداری از بارانداز شهرداری در بازارچه مرزی چذابه استعفای خود را به شورای این شهرستان تقدیم کرد.

حیادر تاکید کرد: شهردار برای بار دوم در  این ماه های اخیر استعفای خود را داده است ولی این بار به صورت جدی بعد از بی توجهی در پاسخ به خواسته های شهرداری، از این سمت کناره گیری کرده و اوضاع خدماتی شهر نیز در نبود شهردار و مشکلات پیش آمده بحرانی است.

وی افزود: پیش از این فرماندار وعده داده بود در صورت ارائه مصوبه گرفتن مجوز بهره برداری از بارانداز شهرداری در بازارچه مرزی چذابه را پیگیری می کند و با گذشت ۸۰ روز از ارائه مصوبه به فرماندار، هنوز مجوزی از استانداری خوزستان صادر نشده است.

سخنگوی شورای سوسنگرد بیان کرد: در پی استعفای سعید عوده زاده از سمت خود، دیروز جلسه ای فوق العاده با حضور اعضای شورا تشکیل که با اجماع اعضای جلسه بررسی استعفای شهردار به روز دیگری موکول شد.

حیادر در پایان گفت:  با پیگیری هایی که انجام دادیم امیدواریم مشکل شهردار هر چه زودتر حل شود چرا که نمی توان شهر را بدون شهردار رها کرد.

منبع / مهر