احمدی‌نژاد: به لحظه برخورد نهایی نزدیک می‌شویم

خورنا: سایت دولت ما نوشت: دکتر احمدی‌نژاد در جمع صمیمی حامیان خود گفت: می‌گویند منحرف شده‌ای، اگر خط راست این است که مخالفان دولت می‌گویند، ما از اول هم منحرف بودیم و گفتیم که شما را قبول نداریم!

به گزارش دولت ما قرار نبود مطالب جزئی مطرح شده در این نشست به این شکل رسانه‌ای شود اما به دلیل رفتار سخیف جماعت تکفیری که به روایت وارونه ماجرا آن هم توسط عوامل نفوذی! پرداختند، حاشیه‌نگاری‌های دولت ما در قالب نکات و محورهای اصلی قابل انتشار را منتشر می‌کنیم تا گامی در جهت روشنگری اذهان دوست‌داران دکتر برداشته باشیم.

نشست صمیمی حامیان گفتمان انقلاب اسلامی، از ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه، ۱۲ آبان ماه در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی آغاز و هنگام اذان ظهر پایان یافت.

سخنران اول آقای امیدی، مدیرکل سیاسی امنیتی نهاد ریاست‌جمهوری بود.

بلافاصله پس از امیدی، دکتر احمدی‌نژاد، بهداد، ثمره‌هاشمی، زریبافان و خانم دکتر مجتهدزاده در محل استقرار سخنران کنار رییس‌جمهور نشستند.

حمید سوریان و یوسف کرمی از ورزشکاران حاضر در سالن بودند
امیدی از حاضران که پس از ماه‌ها تخریب حامیان رییس‌جمهور، همچنان بر اعتقاد خود محکم و استوار مانده بودند تشکر کرد.

امیدی با اشاره به نشست صمیمی شوراهای راهبردی با حضور رییس‌جمهور که اسفندماه گذشته برگزار شد گفت پس از نشست سال گذشته با بسیاری از حامیان رییس‌‌جمهور در استان‌ها برخورد شد و برخی از حاضران آن نشست مورد بازخواست قرار گرفته و با مجازات‌هایی چون عزل، جابجایی و تبعید مواجه شدند به همین دلیل امروز بسیاری از حاضران با نام مستعار حضور یافته‌اند تا با لو رفتن لیست، مجبور به پاسخ‌گویی به جرم نکرده نشوند!

امیدی از حلقه‌هایی سخن گفت که هر روز تنگ‌تر می‌شود و حامیان دولت مجبورند اثبات کنند که رییس‌جمهورشان ولایت‌مدار است و فراماسون و سکولار نیست!

حاضران با شعار «یار علی در نهروان سکوتو بشکن قهرمان» از رییس‌جمهور خواستند روشنگری کند.

دکتر احمدی‌نژاد مثل همیشه با دعای اللهم عجل لولیک الفرج سخنان خود را شروع کرد و نکاتی گفت که بخشی از آن‌ها در ادامه می‌آید:

دکتر با اشاره به نشست پارسال گفت شرایط به گونه‌ای نبود که دور هم جمع شویم و مطالبی را مطرح کنیم.

ایستادن بر خط مستقیم الهی بر عدالت، توحید و ولایت به این سادگی‌ها نیست، اگر فهم مسایل به این سادگی بود که کسی گمراه نمی‌شد. اگر کسی در چنین موضع خدمتی قرار گیرد که من قرار گرفته‌ام، شاید حدود ۱۰ درصد از حرف‌هایش را بتواند بزند، حدود ۲۵ درصدش را شاید بتواند در آینده بگوید و حدود ۶۰ درصدش را هرگز نمی‌تواند بگوید، چون مصالح بالاتری هست، ما که نیامده‌ایم فقط خودمان را حفظ کنیم، آمده‌ایم که پرچم و عزت ایران اسلامی بماند
می‌گویند منحرف شده‌ای، اگر خط راست این است که مخالفان دولت می‌گویند، ما از اول هم منحرف بودیم و گفتیم که شما را قبول نداریم!
سال ۸۳ یکی از همین آقایان آمد و تحلیلی کرد و گفت برای ریاست‌جمهوری ما به آقای دیگری فکر می‌کردیم‌(ت) دیدیم او نمی‌تواند، تو آماده‌ای؟ گفتم متوجه ابعاد و تبعات حرفی که می‌زنی هستی؟ اگر یک نفر مثل من از متن پابرهنه‌ها رییس‌جمهور شود یک انقلاب دوباره است، بساط اشرافی‌گری و شاهنشاهی و خانواده تباری و بچاپ بچاپ را جمع می‌کنم، تو تحمل داری!؟

سرزده به روستایی محروم در خراسان جنوبی رفتم، وقتی رسیدم می‌خواستم زمین دهان باز کند و بروم زیر زمین، ما مسئولیم و اینهمه فقر!؟ عده‌ای دارند منفجر می‌شوند از بسکه خورده‌اند و …

فراموش نکرده‌اید سال ۸۳ را که کسی جرات دفاع از شهدا و دفاع مقدس را نداشت و در تریبون رسمی می‌گفتند دوران امام تمام شده و به موزه تاریخ پیوسته، کسی هم چیزی نگفت!

غرب تمام قوای خود را بسیج کرده که بزند و کار را تمام کند، مثل روز روشن است که ناتو برای حمله به ایران له له می‌زند.

شرایط عادی نیست، داریم به لحظه برخورد نهایی نزدیک می‌شویم البته این برخورد الزاماً برخورد نظامی نیست و ممکن است برخورد سیاسی و … باشد.

داریم به نقطه اوج می‌رسیم، اگر غفلت کنیم ضربه‌ای خواهیم خورد که تا ۵۰۰ سال نتوانیم بلند شویم.

می‌خواستند به سوریه حمله کنند به دبیر کل گفتم برو به همه بگو ناتو پایش را بگذارد به سوریه منطقه منفجر خواهد شد.

در داخل کشور مشکلات و نارضایتی کم نیست، در انتخابات ۸۸ حدود ۱۴۰۰۰۰۰۰ نفر به مخالفین که به این مشکلات پرداختند رای دادند، ما هم همان حرف‌ها را می‌زدیم اما مردم احساس کردند که آن‌ها صداقت ندارند.

قبل از انتخابات ۸۸ از طریق بچه‌های حزب‌اللهی که در ستادهایشان بودند متوجه شدم که جریانی بسیار پیچیده برای براندازی سازماندهی می‌کند، آن‌ها خانه‌های تیمی و موتور و حتی اسلحه آماده کرده بودند
به نهادهای نظارتی هشدار دادم که این‌ها قصد براندازی دارند و …
پنج‌شنبه قبل از انتخابات گفته بودند چه ببریم چه ببازیم در خیابانیم
اکنون جریان براندازی با جریانات دیگر که از ابتدا دنبال پست و مقام بودند همراه شده است.

سال ۸۴ کار به جایی رسیده بود که گفتند اگر کنار نروی کاری می‌کنیم که در این مملکت نتوانی زندگی کنی.

بعد از انتخابات ۸۴ با رقبای خود دیدار داشتم و گفتم اگر کسی و برنامه‌ای دارید معرفی کنید، یک نفرشان (ق) گفت هیچی ندارم نه آدم دارم نه برنامه …

در کابینه ۲۱ نفری دولت نهم ۱۱ نفر کسانی بودند که در لیست آن‌ها بود.

از طرف حامیان و دوستان راجع به خیلی‌ها مورد اعتراض قرار گرفتم اما بدانید اگر آن‌ها را در کابینه نمی‌آوردم همان اول دولت نهم ریشه‌کن می‌کردند و کسی هم نمی‌فهمید حرف‌های دولت چیست…

سال ۸۸ خیلی‌ها خودشان را آماده کرده بودند که به طرف مقابل تبریک بگویند.

۱۰ درصد از صندوق‌های تهران را بازشماری کردند و ۸۰۰۰ رای به آرای من اضافه شد!

برای انتخابات ریاست‌جمهوری بعد برنامه‌ریزی کرده‌اند و به مانعی بزرگ رسیده‌اند که ارتباط دولت با مردم است. خطی که در امتداد کار دولت ترسیم می‌شود به آن‌ها نمی‌رسد.

جلسات گوناگون گذاشتند تا جایگاه دولت را در افکار عمومی دگرگون کنند گفتند اگر خودمان را نمی‌توانیم بالا بکشیم دولت را پایین می‌کشیم.

یکی از آقایان آمد اعتراض کرد گفتم یک مورد بگو که دولت خلاف فتوای رهبری عمل کرده باشد گفت مساله حضور بانوان در ورزشگاه‌ها. گفتم از رهبری اجازه خواسته‌ایم ایشان فرمودند به دولت‌های قبل اجازه ندادم اما تو چون می‌خواهی اصلاح کنی اجازه می‌دهم، بعدها که سروصدا شد فرمودند فعلاً مساله اول کشور نیست.

گفت مشایی به ائمه جماعات پول داده، گفتم اولاً من داده‌ام نه مشایی، ثانیاً یکی را از ائمه جماعات بیاورید که درخواست نکرده باشد. بالاخره ائمه جماعات مورد مراجعه مردم هستند و باید منابعی در دست داشته باشند.

من متوجه خطرات سفرهای استانی هستم، ده‌ها گروه برای ترور آمده‌اند که خنثی و دستگیر شده‌اند، ریگی در اعترافاتش گفت چندبار می‌خواستیم ترور کنیم.

ولی می‌ارزد ۱۰ تا رییس‌جمهور هوا شود اما مردمی بودن نظام حفظ شود چون قدرت نظام به مردم است.

می‌گویند تو محبوب شده‌ای و نظرت درباره رییس‌جمهور بعدی موثر است، می‌پرسم تبلیغات کرده‌ام یا کار؟ می‌گویند کار کرده‌ای، می‌گویم آیا کار نکنم!؟

در ماجرای فساد بانکی اخیر اصل جرم و جعل اسناد در بانک صادرات بوده، مدیرعامل بانک صادرات را وادار کردند روز جمعه مصاحبه بگذارد و بیندازد گردن دولت.مدیر عامل بانک صادرات بعد از آنهمه ماجرا ۱۲ تیرماه برای همین گروه اعتبار تصویب کرده است.

قائم مقام بانک مرکزی را دستگیر کرده‌اند که تو در نظارت کوتاهی می‌کردی برو زندان او گفته وظیفه من نظارت عالیه است، اما به مدیر عامل بانک صادرات که می‌رسد می‌گویند به شعبه ربط دارد.

وقتی متوجه شدم که این گروه می‌خواهند بانک تاسیس کنند به رییس بانک مرکزی گفتم این‌ها حمایت غیرقانونی می‌شوند بررسی کن بعد هم مجوزشان لغو شد. می‌دانم چه کسانی پشت این‌ها هستند که جزو همان ۵۰ – ۶۰ درصد است.

ابن سینا را به کفر متهم کردند با این دوبیت جوابشان را داد : کفر چو منی گزاف و آسان نبود/ محکم‌تر از ایمان من ایمان نبود/ در دهر چو من یکی و آنهم کافر/ پس در همه دهر یک مسلمان نبود. حالا حکایت ماست…

این‌ها که ما را به ضدیت با ولایت فقیه متهم می‌کنند می‌شود حسابهای بانکی و تغییرات دارایی‌هایشان را اعلام کنند!؟
تنظیم می‌کنم دارایی‌هایمان را اعلام کنیم و در روزنامه منتشر کنیم هرکس هرچه غیر از آن پیدا کرد مال خودش، به‌شرطی که آن‌ها هم اعلام کنند و هرکی هرچی غیر از آن پیدا کرد مال خودش!

درد مردم و نارضایتی‌هایشان به خاطر کثافت‌کاری‌های آنان است، از پایین شهر پابرهنه به بالای شهر آمدند و میلیاردر شدند

گفتم رابطه ما و ولی فقیه رابطه پدر و فرزندی است همانطور که پیامبر فرموده‌اند: انا و علی ابوا هذه الامه، آمدند در اجتماع منیریه گفتند رابطه ما رابطه ارباب و رعیتی است، به رهبری عزیز گفتم با وجود این دوستان نیازی به دشمن ندارید!

آقایی که ۹ صبح می‌آید و ۲ بعد ظهر می‌رود و از سه‌شنبه هم نیست و به ویلا و باغ می‌رود …پایش را می‌اندازد روی هم و می‌گوید شما ضد‌ولایت فقیه هستید!

کسی که سالی دوسه ماه مرخصی دارد و کیف و تفریحاتش هم سرجایش برقرار است و … چنین کسی اگر بگوید طرفدار ولایت فقیه است به ضرر ولایت فقیه است.

بسیاری از طرفداران دولت در سراسر کشور حق‌شان ضایع شد
دشمنان دنبال فتنه جدیدند.

طرف شعور ندارد در تلویزیون می‌گوید پول‌شویی کرده‌اند! پولشویی تعریف دارد، پولشویی پول ناشی از مواد مخدر است که خرج تروریسم می‌شود!

دزد در زندان است نمی‌روند از او بپرسند حامی تو چه کسی بوده، از قائم مقام بانک مرکزی می‌پرسند!

عرض کردم اجازه بدهید این‌ها را با روش احمدی‌نژادی ظرف یک ماه بنشانم سرجای‌شان …

این‌ها که سهل‌اند، آمریکا و اروپا و … هم جمع شوند نمی‌توانند این دولت را زمین بزنند.

هرچه به ظهور نزدیک‌تر می‌شویم احتیاج ما هم به ولایت فقیه بیشتر می‌شود.

می‌رویم سفر استانی تا از زبان مردم جواب دشمن را بدهیم. حوادثی در پیش است و باید مردم در صحنه باشند تا جواب دشمن را بدهند
هنوز اول عشق است! تا روزی که امپراتوری آمریکا از کاخ سفید به زیر کشیده شود کار داریم هنوز!

مسیر پر پیچ و خمی است و هوشمندی می‌خواهد.

حسینی وزیر اقتصاد قهرمان کشتی دانشجویان بوده، قبل از استضیاح گفته بود رفتیم فینال یا اول می‌شویم یا دوم! گفتم هر اتفاقی بیفتد برنده‌ای حتی اگر بدنت زیر سم اسب‌ها بیفتد.

یک آقایی که تندروی کرد و گفت بزرگ‌ترین خطر از صدر اسلام تا کنون و هفته بعد گفت این‌ها عددی نیستند، پیغام دادم که نگران شما هستم. پیغام دادم که این دولت را خدا بر سرکار آورده و اگر کسی در ذهنش این باشد که او دولت را آورده، خدا حالش را می‌گیرد و به جایی می‌رساند که همه بفهمند او نبوده. به خدا اگر ما را آخرین نفر صف مومنان هم به حساب بیاورند کلاه‌مان را به آسمان هفتم می‌اندازیم
اگر این دولت نیم ساعت فرصت حرف زدن داشته باشد قیمت سوراخ موش بالا می‌رود!

در انتخابات مجلس اگر مردم باور کنند که کسی طرفدار دولت است به او رای می‌دهند. اسامی مفسدان را دادم گفتند سیاسی بوده، در جلسه سران قوا گفتم سیاسی بوده!؟ بروم جواب بدهم؟

از قوه قضائیه خواستم ۷۰۰ هکتاری که کسی در اطراف تهران تصرف کرده بگیرد و به بیت‌المال برگرداند. اگر هر متر مربع آن را صد هزار تومان حساب کنیم می‌شود ۷۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان!

۸+۷ را از هر طرف بخوانیم می‌شود ۸+۷ و فرقی ندارد!

بیداری انسانی مگر بد است؟ اسلام آمده انسان را بیدار کند. خدا یک دین بیشتر نفرستاده که همان اسلام است. موسی و عیسی هم حقیقتاً مسلمان بودند

در مصر ۴۰ درصد مردم غیرمسلمانند، چی بگوییم که آن‌ها و مردم اروپا و آمریکا را هم در بر بگیرد؟

به خدا ما از شما منحرفیم! مگر شما اصل اسلام هستید؟ من خبر دارم چه خبر است!

روز پشیمانی نزدیک است که بیایید و بگویید اشتباه کرده‌اید و دولت چنین و چنان است.

متکی کاندیدای من برای وزارت خارجه نبود. پارسال که به سازمان ملل رفتیم، سه چهار دیپلمات که با اعزام‌شان مخالف بودم پناهنده شدند، در جلسه ای که نمی‌توانم بگویم چه کسانی در آن جلسه بودند.
تصمیم گرفته شد که عوض شود. از زمانی که این تصمیم گرفته شد تا ۳ ماه پیدایش نمی‌کردیم و مدام در سفر بود. یک روز پیدا کردیم و ساعت ۱۰ شب جلسه‌ای تنظیم شد. گفتم دیگر از نظر من وزیر نیستی بیا معاون من و رییس سازمان انرژی اتمی شو. گفت می‌خواهم بروم سنگال، گفتم از طرف من که ماموریتی نداری. با من هماهنگ نمی‌کرد و ماموریت می‌رفت. گفت می‌روم سنگال و دوشنبه اینجا هستم. گفتم دوشنبه غروب دفتر حکم را بزنند. دیر آمد به دفتر گفتم دست نگه دارند، گفتند خبر در رسانه‌ها منتشر شده و دیگر نمی‌شود. مدیر کل دفتر وزارت خارجه گفت دوشنبه ملاقات‌های رسمی تمام شده بود و ایشان جلسات را تمدید کرده بود و حتی از آنجا با وزارت خارجه تماس گرفته و خواسته بود که سفر دیگری برایش هماهنگ کنند!

نمی‌توانم بگویم چه کسی گفته بود ایشان را بردارید.

تمام پنج، ۶ سال بار وزارت خارجه روی دوش من بود. از کارشناسان و متخصصان وزارت خارجه استفاده نمی‌کرد.

خراب می‌کنند و می‌گویند تو برو درستش کن. آن آقا در روزنامه‌اش می‌نویسد بحرین مال ایران است بروید بگیرید! بعد می‌گوید چرا دیپلماسی ضعیف است.

ناجوانمردانه می‌گویند اسم امام زمان‌(عج) را بر زبان می‌آورید تا ولایت فقیه را تضعیف کنید! پشتوانه ولایت فقیه امام زمان (عج) است. نقطه استحکام ولایت فقیه وجود مبارک امام زمان (عج) است. جز امام که پناهی در عالم وجود ندارد، یار ما و یار رهبر عزیز ما امام زمان (عج) است. از انقلاب پرچم امام زمان (عج) را بردارید چیزی نمی‌ماند.
آنکه طرفدار رهبری است، عاشق امام زمان‌(عج) است و عاشق امام زمان (عج) هم طرفدار رهبری است.