تکمیل ۵۰ درصد از مراحل بازسازی زورخانه ماهشهر

خورنا: رئیس اداره ورزش و جوانان ماهشهر از تکمیل ۵۰ درصدی مراحل بازسازی زورخانه این شهر خبر داد.

خادمعلی تهذیبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: طی ۱۴ ماه بهسازی هیئت‌های ورزشی ماهشهر آغاز شده است و در همین راستا فعالیت‌های خوبی در بخش ورزش ماهشهر صورت گرفته است تا هیئت‌های تازه تأسیس بتوانند به صورت گسترده فعالیت کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ماهشهر در خصوص هیئت‌های ورزشی غیر فعال در این شهرستان خاطرنشان کرد: به هیئت‌هایی که غیر فعال بودند فرصت داده شد تا روند اجرایی خود را اصلاح کنند.

وی با اشاره به بانوان ورزشکار این شهر افزود: شهر ماهشهر دارای بانوان ورزشکار موفقی است که می‌توان به کوثر رفیعی قهرمان فراملی رشته ووشو اشاره کرد.

تهذیبی در همین خصوص ادامه داد: با توجه به وجود بانوان ورزشکار موفق در ماهشهر، تاکنون اقدامات خوبی انجام شده است تا مشکلات آنها رفع شود.

وی اضافه کرد: در خصوص فعالیت‌های عمرانی با پیگیری‌هایی که صورت گرفت پیشرفت‌های خوبی حاصل شده است که از اسفندماه سال گذشته در همین راستا ۶ پروژه عمرانی اجرا شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ماهشهر عنوان کرد: ساختمان اداری این اداره در دو طبقه در حال تجهیز بوده که تاکنون پیشرفت‌های خوبی نیز حاصل شده است.

وی با بیان اینکه اقامت مهمانان در هتل هزینه‌های بالایی دارد و باید در هزینه‌های این اداره صرفه‌جویی شود، گفت: تالار آموزش مهمانسرای ۴۰ نفره برای صرفه‌جویی در هزینه‌های هتل احداث شده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: زورخانه ماهشهر ۱۵ سال تعطیل بود ولی بعد از اینکه بازسازی آن در دستور کار قرار گرفت، خوشبختانه تاکنون ۵۰ درصد از مراحل بازسازی آن تکمیل شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ماهشهر واقعا خبر خوبي داديد ان شاءالله در اين راه پيروز باشيد