یدک کش ˈصبور یکˈ توسط متخصصان داخلی در بندر امام تعمیر اساسی شد

خورنا: معاون فنی و نگهداری مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از رفع اختلالات در کارکرد یدک کش ˈصبور یکˈ و تعمیر اساسی آن پس از بررسی و مطالعات میدانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی این اداره کل، ˈبهروز آقاییˈ سه شنبه یادآوری کرد: پیش از این با وجود پیگیری های مکرر و حضور تیم فنی کشور سازنده، مشکل همچنان وجود داشت و این موضوع نگرانی و ناامنی را برای یدک کش مزبور به دنبال داشت.

وی افزود: کارگروه فنی پس از بررسی های متعدد و مطالعات میدانی موفق به رفع اشکال در این زمینه شدند؛ به گونه ای که با بررسی جزء به جزء سیستم و مطالعه عملکرد آن ها مشکل به طور کامل رفع شد و در مقطع کنونی شناور به نحو مطلوبی در سرویس قرار گرفته است.

آقایی اظهار کرد: در بررسی اقدام های انجام شده در این چارچوب، از سه بخش سیستم های الکترونیکی در دو قسمت REMOTE و LOCAL، سیستم های مکانیکی و سیستم های پنوماتیک بهره گرفته شد.

وی ماحصل این اقدام را افزایش ضریب آماده کاری تجهیزات استراتژیک، افزایش ضریب ایمنی در ماموریت های دریایی به منظور پهلودهی و جداسازی کشتی های تجاری، رضایت فرمانده شناور در بهره برداری مطمئن و بدون نقص مکانیزم شاتل و بومی سازی پروسه تعمیراتی تجهیزات استراتژیک بندر امام خمینی(ره) و در صورت نیاز انتقال تجارب کسب شده به دیگر بنادر عنوان کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • m.a.belansh عالی و توانمنددی تحسین بر انگیز خوب در بندر عباس هم مشگل برطرف بشه
  • m.a.belansh عالی و توانمنددی تحسین بر انگیز خوب در بندر عباس هم این تجربه را منتقل کنید
  • m.a.belansh عالی و توانمنددی تحسین بر انگیز خوب در بندر عباس هم این تجربه را منتقل کنید با تشکر مهندس بلانش