برگزاری دوازهمین دوره همایش ملی فردوسی در شوشتر

خورنا: مدیر خانه سبز هنرمندان شوشتر از برگزاری دوازدهمین همایش ملی فردوسی در شهرستان همزمان با ۱۵ و ۱۶ اسفندماه سال جاری خبر داد.

مجید بهداری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: برای دوازدهمین سال متوالی همایش ملی فردوسی در شهرستان شوشتر با حضور اساتید برجسته فردوسی‌شناس کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در سال‌جاری این همایش بسیار پرمحتواتر برگزار می‌شود، گفت: در تلاش هستیم تا این همایش به عنوان همایش ملی و پژوهشی در کشور مطرح باشد و در این زمینه از همه توان خود استفاده می‌کنیم.

وی با اشاره به مهمانان این همایش ملی تاکید کرد: این همایش ملی قرار است در دو روز پنج شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه در شهرستان شوشتر برگزار شود و از سراسر کشور در این همایش مهمانان ویژه‌ای حضور دارد.

بهداری با اشاره به اینکه شهرستان شوشتر توانمندی زیادی در برگزاری این همایش دارد، خاطر نشان کرد: این همایش جزو هشت همایش ملی و مستمری است که هر ساله در کشور برگزار می‌شود و اساتید برجسته حاضر در این همایش هرساله به این مهم اذعان دارند.

مدیر خانه سبز هنرمندان شوشتر افزود: در این همایش قرار است پنج شنبه ۱۵ اسفندماه رأس ساعت ۱۶ کار خود را آغاز کند و فعالیت آن تا ظهر روز جمعه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: در این همایش دکتر مصطفی بادکوبه‌ای و نقالان برجسته کشور حضور دارند و قرار است نوربخش احمدزاده و دو نوجوان دیگر و گروه مجید توسلی از استان لرستان در این همایش حضور داشته و به اجرای برنامه بپردازند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • عرفان طهماسبی استاد بهداری زحمت های فراوانی برای هنر شوشتر انجام داده که فقط همایش فردوسی نشر شده.امید وارم از هنر دوستانی که زندگی خودشون رو وقف هنر میکنند حمایت بشه.