اموال اعضای شورای شهر بررسی شود

خورنا: مریم ابریشم کار در بیست و نهمین جلسه شورای شهر اهواز که عصر امروز در ساختمان شورای شهر برگزار شد اظهار کرد: صاحبان ثروت و موقعیت با نزدیک شدن به مقامات دولتی به فکر کانال هایی برای بهره مندی خاص هستند.

وی ادامه داد: مسئولان باید حواسشان به این مسئله باشد به عنوان نمایندگان مردم براساس سفارش حضرات علی (ع) از هم نشینی و مراودت با اشخاص خاص که به هر نحو خواسته های ناصوابی دارند خودداری کنند.
عضو شورای شهر اهواز خطاب به اعضای شورای شهر اذعان کرد: آگاه باشید که بر سر چه سفره ای می نشینید و از چه طعامی مصرف می کنید زیرا با نشستن بر سر چنین سفره هایی به تثبیت موقعیت افراد سودجو منتهی می شود.
وی اضافه کرد: بهتر است مهمانی ها و جلسات براساس طراحی و ارائه راهکارهایی جهت خدمت به مناطق محروم باشد.
ابریشم کار خاطر نشان کرد: بهتر است کارگروهی برای بررسی دارایی ها و سرمایه اعضای شورای شهر درقبل و بعد از انتخابات تشکیل شود زیرا اهواز به عنوان یک کلانشهر با وجود ثروت فراوان نیازمند مدیریت سرمایه است.
وی افزود: تشکیل این کارگروه از هرگونه شبهه جلوگیری می کند و شفاف سازی افکار عمومی را دربر دارد.
عضو شورای شهر اهواز به اختصاص پاداش به پرسنل شهرداری اشاره کرد و گفت: از شهردار کلانشهر اهواز خواهشمندم تدابیری اتخاذ کند که قشر کارگری و کارمندی شهرداری در مقایسه با مدیران حقوقشان رعایت شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس برادر علاسوند ما به شما ری دادیم که به فکر مردم باشید برای مردم کاری کنین تمام جلسات شورای شده صحبتهای کوجکترین عضو شورا که احساس بزرکی میکند ایا درست است کوجکترین عضو شورا که هیج سابقه کاری ندارد سهنگو شورا شود و شورا را به جالش بکشاند بس شما جه کاره هستید بابا ای خانم همش تبلیغاتی صحبت میکنه خدا یا سرنوشت این شوا را ختم بخیر کن