آیت‌الله هاشمی: امیدواریم برخی لجاجت‌ها بر ادامه اشتباهات، برطرف شود

خورنا: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امیدواریم برخی لجاجت‌ها و اصرارها بر ادامه اشتباهات برطرف و زمینه جبران انحراف از برنامه‌ها و سند چشم‌انداز و اصلاح امور فراهم شود.

به گزارش آفتاب، آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی امروز پنجشنبه در دیدار اعضای مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، در پاسخ به اظهارات آنان در خصوص مسائل جاری کشور، گفت: متأسفانه به دلیل تلف‌شدن منابع مالی و انسانی کشور و سوءمدیریت‌ها در دوره اخیر، اداره کشور در دوره جدید اجرایی با مشکلاتی همراه است.
وی افزود: اگر فردی با وجهه داخلی و بین‌المللی و مشارکت بالای مردم، بتواند سکاندار قوه مجریه شود، می‌توان امیدوار بود که در یک دوره سخت و پر تلاش به تدریج مشکلات داخلی و خارجی کشور مرتفع شود.
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: تعهدات سنگینی که به دولت جدید منتقل خواهد شد و مطالباتی که بدون پشتوانه اقتصادی برای دوره جدید ایجاد شده است، دشواری کار در آینده را مضاعف می‌کند.
وی ابراز امیدواری کرد «برخی لجاجت‌ها و اصرار بر ادامه اشتباهات برطرف و زمینه جبران انحراف از برنامه‌ها و سند چشم‌انداز و اصلاح امور فراهم شود».
در این دیدار، اعضای مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص مسائل و مشکلات کشور، خواستار حضور جدّی هاشمی رفسنجانی در انتخابات آینده ریاست جمهوری شدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.