بیوگرافی احمد قنواتی، کاندیدای احتمالی شورای شهر بندرماهشهر

خورنا: احمد قنواتی در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۶۴ در بندرماهشهر در خانواده ای مذهبی متولد شد. پدر وی، حاج عبدالرحیم قنواتی از فرماندهان ۸ سال دفاع مقدس و از فرماندهان سابق منطقه سوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی میباشد.

حاج احمد در خردادماه ۱۳۸۲ از دبیرستان ۱۷ شهریور بندرماهشهر دیپلم خود را در رشته ریاضی فیزیک اخذ کرد و به دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر رفت و توانست در آنجا مدرک کاردانی خود را در رشته “برق-مخابرات” دریافت کند. وی سپس به “جهاد دانشگاهی خوزستان” در اهواز رفت و در آنجا در مقطع کارشناسی موفق به اخذ مدرک مهندسی مدیریت ICT شد.

وی از ورزشکاران حرفه ای ماهشهر و خوزستان محسوب میشود و علاوه بر فعالیت در رشته های پرورش اندام، شنا و تکواندو توانسته است در رشته رزمی وشوو مقام های قهرمانی در سطح استان خوزستان و کشور دریافت کند.

مهندس قنواتی از سال ۱۳۸۰ تا کنون از اعضای فعال بسیج شهرستان ماهشهر میباشد و مسئولیت های فراوانی در قسمت های مختلف بسیج ماهشهر داشته است.

احمد در سال ۱۳۸۹ از طریق عمره دانشجویی به سفر عظیم شان حج مشرف شد و از آن زمان به بعد در بین آشنایان و دوستان خود به “حاج احمد” معروف شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • بندرماهشهر از موی سر و محاسن حاجی مشخص که چقدر مذهبیه.
  • همشهری آقای بندر ماهشهر من حاج احمد رو از نزدیک میشناسم. اولا حدیث از پیامبر داریم هـر كـس مو بگذارد بايد خوب به آن برسد و گرنه كوتاهش كند . دوما که محاسن ایشون به صورت طبیعی کامل نیست و فقط قسمت چانه ایشون مو رشد میکند. لطفا تهمت بی جا نزن.
  • محمد ما جمعی از جوانان ماهشهر از همین حالا پیروی خود را از حاج احمد اعلام میداریم حاج احمد حاج احمد حمایتت میکنیم
  • نام(لازم)... از چه جایی مدرک کارشناسی گرفته .واقعا شق القمر کرده.آفرین به این پشتکارو استعداد