حاج احمد قنواتی رسما برای شورای شهر ماهشهر اعلام کاندیداتوری کرد

خورنا: مهندس حاج احمد قنواتی از جوانان بومی، فعال و پرتلاش بندرماهشهر و کارشناس مهندسی مدیریت ICT برای انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بندرماهشهر رسما اعلام کاندیداتوری کرد.

به گزارش خورنا، متن اعلام کاندیداتوری وی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و امرهم شورا بینهم

انتخابات در ایران، مظهر دموکراسی اسلامی است و حضور مردم در صحنه انتخابات همیشه سازنده ی حماسه های سیاسی عظیم بوده است.

چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۲ و نام گذاری این سال به عنوان سال حماسه سیاسی و اقتصادی نشان از آن دارد که رهبر معظم انقلاب مهمترین حرکت مردم را در این سال، شرکت حداکثری در انتخابات و مبارزه با سلطه اقتصادی غرب میدانند.

من ماهشهری ام

بندر صنعتی و تجاری ماهشهر که به عنوان پایتخت پتروشیمی کشور و بزرگترین صادرکننده صادرات نفتی کشور و خاورمیانه شناخته میشود از دیرباز مورد کم توجهی مسئولان قرار گرفته است.

این بندر علاوه بر جای دادن صنایع عظیم پتروشیمی و بنادر بزرگ صادراتی در خود، با وجود داشتن آب و زمین های کشاورزی، بنادر ماهیگیری، جمعیت نسبتا زیاد، قرار گیری در مرکز جغرافیایی جنوب خوزستان، برخورداری از جاده های ترانزیتی قوی، راه آهن و فرودگاه و پتانسیل های فراوان دیگر، میتواند سرآمد شهرهای خوزستان و از بهترین شهرهای ایران شود اما به دلیل کم توجهی، عدم خلاقیت مسئولان در امور شهرسازی، پرتلاش نبودن برخی مسئولان شهری و شهرستانی و دلسوز نبودن برخی مدیران شهرستان به دلیل بومی نبودن، موجبات عقب ماندگی این شهر عزیز فراهم شده است.

در دور سوم شورای شهر بندرماهشهر مشاهده کردیم که تعداد زیادی از اعضای آن به دلایل مختلف از شورای شهر عزل و یا به خواست خود جدا شدند که همین موضوع تاثیرات منفی فراوانی در امور شهری گذاشت.

برخی از اعضا به دلیل تخلفات مالی عزل شدند و برخی نیز به دلیل میل به قدرت و پشت میز نشینی بیشتر به سمت ریاست ادارات شهرستان و یا بخشداری های شهرهای همجوار منصوب شدند. اینان همان کسانی بودند که حتی در زمان فعالیتشان در شورای شهر دلسوز شهر و خواهان پیشرفت ماهشهر نبودند و صرفا تشنه قدرت بودند و اگر اینچنین نبود با عدم خروج خود از شورای شهر میتوانستند جلوی این موضوع را بگیرند که شورای شهر ماهشهر چندین ماه با ۶ نفر عضو (از ۷ نفر) فعایت کند.

آمده ام که خدمت کنم

اهل شعار دادن هستم. اما حاضرم شعارهایم را تعهد محضری بدهم و تا آخرین توانم برای رسیدن به شعارهایی که داده ام تلاش کنم. آمده ام که خدمت کنم و شهری بسازم شایسته مردمانش و برازنده نامش! منتی نیست. وظیفه ای است که به گردن تک تک مردم ماهشهر است.

من بسیجی ام

حضرت امام خامنه ای میفرمایند: “بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه ای است که اسلام، قرآن و امام زمان (عج) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است.

با آمادگی کامل آمده ام تا در این مسیر حضور پیدا کنم و در صورتی که شما مردم شریف بندرماهشهر تمایل داشتید، بسیجی وار به شما خدمت میکنم.

امورات فرهنگی، شهروند الکترونیک و عمران شهری در اولیت برنامه هایم قرار دارند

بندر ماهشهر توانایی دارد تا در هر زمینه ای که بخواهد به عنوان یک قطب شناخته شود. همانطور که در ورزش بسکتبال به یک قطب عظیم تبدیل شده است و ۲ تیم موفق در لیگ برتر نماینده دارد. این موفقیت ها را میشود با تلاش، برنامه ریزی، دلسوزی و همکاری در تمام زمینه ها بسط و گسترش داد.

از جمله این امورات علاوه بر پیگیریهای جدی برای به پایان رساندن پروژه های قبلی، مسائل فرهنگی، شهروند الکترونیک و عمران شهری میباشد. میتوان با احداث یا بازسازی محیطهای فرهنگی عظیم قطب فرهنگی جنوب خوزستان را به ماهشهر انتقال داد. از جمله این مراکز که قابلیت تبدیل شدن به چنین قطبی را دارد امام زاده حمزه ابن موسی کاظم (ع) است که با وجود اینکه برادر امام رضا میباشد و امام زاده بسیار بزرگواری بوده اند، رسیدگی خاصی به آن نشده است در حالی که میتوان آن را به بزرگترین مرکز امورات فرهنگی و مذهبی جنوب خوزستان تبدیل کرد.

در بخش شهروند الکترونیک نیز میتوان فعالیت های فراوانی انجام داد که به دلیل تخصصی بودن این مباحث و طولانی بودن در برنامه های جداگانه ای آنها را اعلام خواهم کرد.

در بخش عمران شهری میتوان با بهسازی خیابانها و معابر، احداث مراکز تفریحی، تجاری، ساحلی و بهسازی مراکز فعلی و تسریع در انجام عملیات های عمرانی و تشکیل معاونت گردشگری در شهرداری ماهشهر، ماهشهر را به یک شهر زیبا و گردشگر پذیر تبدیل کرد.

امید است با حضور خود در انتخابات و انتخاب افراد مدیر، مدبر، دلسوز و انقلابی، آینده بندرماهشهر را بهتر بسازید.

احمد قنواتی

نهم فروردین ماه ۱۳۹۲

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جمعي از جوانان ماهشهر از حضور حاج احمد بعنوان جواني تحصيل كرده،مومن و ولايي و دردآشنا در اين دوره حمايت ميكنيم بويژه با داشتن نماينده مومن و خادمي همچون حاج حبيب و تركيب اين نيروهاي بومي و فعال و دلسوز و ارزشي ميتوان به شهري ايده آل انديشه كرد.... پيش بسوي قله....
  • مجتبی سلام . بچه ها بزارید اینبار به جوانها میدون بدیم. او سالی که آقای آبادی(جوانه 27 ساله) هم شهردار ماهشهر شد ماهشهر خیلی پیشرفت کرد. خدا پشت و پناهت حاج احمد.
  • بچه های مسجد امام حسن حاج احمد ما بچه های مسجد امام حسن تا اخر باهاتیم