تکذیب ادغام شرکت فولاد اکسین خوزستان با دیگر شرکت‌های صنعتی

مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: هرگونه ادعا و یا ابهام مبنی بر ادغام این واحد تولیدی با دیگر شرکت های صنعتی دیگر درست نیست و بر اساس رویه های قانونی طی شده فولاد اکسین خوزستان با هیچ شرکت صنعتی دیگری ادغام نخواهد شد.

به گزارش خورنا علی محمدی با اعلام این خبر افزود: فولاد اکسین همواره در کنار دیگر صنایع بالادستی، تکمیل زنجیره صنعت فولاد کشور و کمک به رشد اقتصاد داخلی را در دستور کار دارد.

وی بیان کرد: بر اساس فرآیندهای حقوقی طی شده، بحث ادغام و یا واگذاری فولاد اکسین در دولت سیزدهم منتفی شده است تا در چارچوب سهامداری وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و گروه ملی صنعتی فولاد ایران شاهد تکمیل پرشتاب زنجیره صنعت فولاد کشور و همچنین رفع نیازهای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و دریایی باشیم.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان ادامه داد: این شرکت با استفاده از فناوری خاص در صنعت فولاد کشور طی سال‌های گذشته تاکنون، تمرکز خود را بر تولید “ورق‌های فولادی عریض و استحکام بالا” قرار داده است.

محمدی عنوان کرد: فولاد اکسین خوزستان از توان متخصصان ایرانی برخوردار است و از این ظرفیت بیش از پیش برای نقش آفرینی بهتر در اجرایی شدن چشم اندازهای تعریف شده نظام جمهوری اسلامی استفاده خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، گفت: با پیگیری‌های انجام شده هم‌اکنون تولیدات این شرکت در ردیف محصولات دانش‌بنیان کشور قرار گرفته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.