حضور پورمحمدی در انتخابات قطعی است

خورنا: مسئول کمیته سیاسی جبهه ایستادگی گفت: حجت‌الاسلام پورمحمدی هنوز به تصمیم قطعی برای کاندیداتوری در انتخابات نرسیده اما با توجه به صحبتی که با او داشتیم حضورش قطعی است.

حسین کنعانی‌مقدم مسئول کمیته سیاسی جبهه ایستادگی، درباره دیدار امروز این جبهه با حجت الاسلام پور محمدی، اظهار داشت: در این جلسه جبهه ایستادگی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود حدود بیست سوال را مطرح کرد که آقای پور محمدی به برخی از آنها پاسخ داد.

کنعانی مقدم با بیان اینکه اولین سوال ما در خصوص ساختار اجرایی و مدیریتی کشور برمبنای مدیریت پارلمانی و ریاستی بود، تصریح کرد: باتوجه به اینکه زمینه‌های نظام پارلمانی فراهم نیست، وی مدیریت ریاستی را ترجیح داد.

کنعانی مقدم با اشاره به اینکه ما در خصوص روحانیت در مدیریت اجرایی نیز از وی سوال‌هایی داشتیم ادامه داد: آقای پورمحمدی ضمن ارائه تاریخچه‌ای از نقش روحانیت تاکید کرد که روحانیت در مدیریت انقلاب اسلامی نمره خوبی می‌گیرد.

مسئول کمیته سیاسی جبهه ایستادگی درخصوص اینکه پورمحمدی با چه جناح‌هایی حاضر به ائتلاف است، گفت: وی خود را وابسته به خانواده اصولگرایان معرفی کرد.

به گزارش فارس،وی خاطرنشان کرد: ما در جبهه ایستادگی با کاندیداهای مختلفی دیدار می‌کنیم و نقطه نظرات آنها را جویا می‌شویم و در نهایت با اولویت چند گزینه را مطرح خواهیم کرد.

کنعانی مقدم در پایان در خصوص تصمیم پورمحمدی برای کاندیداتوری عنوان کرد: وی هنوز به تصمیم قطعی نرسیده اما با توجه به صحبتی که با او داشتیم حضورش قطعی است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.