حسینی امام جمعه هندیجان : یادمان شهدای گمنام هندیجان می تواند مرکز مهم برگزاری مراسمات مذهبی و ملی و کانون جذب و تربیت جوانان باشد که نیازمند تکمیل است

مجموعه فرهنگی مذهبی شهید حاج قاسم سلیمانی در جوار یادمان شهدای گمنام هندیجان طبق مصوبه شورای فرهنگ عمومی تجهیز و تکمیل گردد.

به گزارش خبرگزاری خورنا “حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان هندیجان در جلسه شورای حفظ آثار دفاع مقدس که با حضور سردار حاجتی برگزار شد ضمن تسلیت ایام ماه صفر و گرامیداشت یاد و نام شهداء و هفته دفاع مقدس عنوان داشت؛همانطور که دفاع ما دفاع مقدسی بود آثار این دفاع هم آثار مقدسی است و باید به شایستگی حفظ شوند.از یک پوتین و پلاک و قمقمه گرفته تا سایر ارزشها و آثار و خود شهداء و وصیت نامه های آنها که بزرگترین آثار دفاع مقدس هستند باید به شایستگی حفظ و از برکات آن استفاده شود.

ایشان با اشاره به کارکردهای تربیتی و معنوی قبور شهداء یاد شهداء و قبور آنها را مهمترین عامل تحول آفرینی و طهارت بخشی در جامعه دانست.

امام جمعه هندیجان در ادامه خواستار تکمیل یادمان شهدای گمنام هندیجان و همچنین تجهیز و تکمیل مجموعه فرهنگی مذهبی شهید حاج قاسم سلیمانی در جوار آن یادمان طبق مصوبه شورای فرهنگ عمومی شدند.

۱۴۰۰/۶/۲۲