حضور چشمگیر پتروشیمی اروند در اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت های منطقه در تامین نیازهای عمومی و تخصصی شرکت های پتروشیمی بندرماهشهر

شرکت پتروشیمی اروند در اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه ( بندرماهشهر و بندرامام خمینی ره) در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر حضوری چشمگیر داشته است.

به گزارش خورنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند، اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه(بندرماهشهر و بندرامام خمینی) در تأمین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر با همکاری هلدینگ خلیج فارس در راستای مسئولیت های اجتماعی روز گذشته ۹ خرداد در سالن تلاش شهرک بعثت آغاز به کار کرد که شرکت پتروشیمی اروند توانست در اولین روز از این نمایشگاه حضوری فعال و چشمگیر داشته باشد.

این نمایشگاه با همت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در راستای مسئولیت های اجتماعی و با همکاری سازمان های مربوطه مانند سازمان صنعت، شرکت های تولیدی و صنعتی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و انجمن حمایت از زندانیان با هدف توانمندسازی و حمایت از شرکت های منطقه در تأمین نیازهای پتروشیمی ماهشهر برگزار شده است.

حسن نشان زاده مقدم، مدیر عامل پتروشیمی اروند ضمن بازدید از غرفه های این نمایشگاه به مسئولین و پرسنل اداره تدارکات و بخش خودکفایی این شرکت تاکید کرد که در تامین نیازهای کالایی و خدماتی خود، تولیدکنندگان بومی شهرستان را در اولویت قرارداده و از آنان حمایت کنند.

بنا به این گزارش، این نمایشگاه از عصر روز گذشته ۹ خرداد ماه در سالن تلاش شهرک بعثت ماهشهر شروع بکار نموده و به مدت سه روز از ساعت ۱۷ لغایت ۲۲ ادامه خواهد داشت.