بخش اطفال بیمارستان خاتم الانبیا(ص) برای اضافه کردن تخت بستری بیماران کرونا تخلیه شد

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر از تخلیه کامل بخش اطفال بیمارستان خاتم الانبیا(ص) در کمتر از ۲۴ ساعت در پی تکمیل ظرفیت تخت های بستری بیماران مبتلا به کرونا در این بیمارستان و انتقال بیماران بخش اطفال به بیمارستان الهادی (ع) خبر داد.

نوذر کلانتر فرد افزود: متاسفانه با بروز سونامی ابتلا به کرونا در شهرستان شوشتر ، درحالی که شهرستان در وضعیت قرمز به سر می برد، ظرفیت تخت های عادی و ویژه ای که برای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) در نظر گرفته شده بود تکمیل شده و ناچار شدیم بخش اطفال این بیمارستان را نیز برای بیماران مبتلا به کووید-۱۹ اختصاص دهیم و بیماران اطفال را به بیمارستان الهادی (ع) منتقل کنیم.

وی اظهار کرد: متاسفانه برخی هنوز معنای واقعی بحران را درک نکرده اند و این درحالی است که کادر بهداشت و درمان با تمام ظرفیت وامکانات درمقابله با ویروس می جنگد.

کلانتر فرد در پایان عنوان کرد: از همه همشهریان تقاضا داریم رعایت پروتکل ها و استفاده از ماسک را جدی بگیرند و به خصوص کودکان، کهنسالان، افراد دارای بیماری زمینه ای و مادران باردار را از خطر کرونا دور نگه دارند و به هیچ عنوان در دورهمی های خانوادگی و مراسم و تجمعات شرکت نکنند.