حرکت سریع هندیجان به سمت قرمز شدن/۳ مورد بستری در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان شهداء هندیجان

به گزارش خبرگزاری خورنا “دکتر داود رئیسی اظهار داشت : در ۲۴ ساعت گذشته سه مورد بیمار بدحال کرونا در بیمارستان شهداء بستری شده و بیماران کرونایی که به صورت سرپایی ویزیت و مراقبت میشوند درحال افزایش است. دید و بازدیدهای خانوادگی در عید نوروز، برگزاری مراسمات و تجمعات جوانان در دو هفته گذشته مهمترین دلایل این افزایش است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان بیان داشت: هفته پیش رو بسیار تعیین کننده خواهد بود که عدم رعایت دستورالعملها و ادامه دید و بازدیدها میتواند شهرستان را به سمت قرمز شدن پیش ببرد، توصیه جدی میکنیم که با توجه وضعیت خطیری که در شهرستان وجود دارد جهت قطع زنجیره ابتلا به کرونا که در میان خانواده ها در جریان است، از دید و بازدیدهای خانوادگی به طور جدی پرهیز شود.

وی ادامه داد: رعایت شیوه‌ نامه‌ های بهداشتی، عدم برپایی مراسمات و تجمعات، پرهیز از دورهمی های خانوادگی حتی با فامیل درجه یک از دیگر اقدامات مهم در این ایام میباشد. توصیه میکنیم مردم از منزل خارج نشوند و در شرایط خروج ضروری حتماً ماسک بزنند، فاصله اجتماعی را رعایت کنند، به مراکز پر ازدحام و شلوغ نروند و مرتبا دست‌های خود را با صابون یا الکل ضدعفونی کنند. در پایان از جوانان نیز تقاضا میکنیم در مدت پیش رو از تجمعات دوستانه پرهیز کنند تا ناخواسته ناقل بیماری به اعضاء خانواده خود نباشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.