جانشین فرمانده ناجا:

مسافران نوروزی ظرف ۷۲ ساعت آینده به شهرهای خود بازگردند

جانشبن فرمانده ناجا گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده در سطح کشور و شیوع ویروس منحوس کرونا از مردم عزیز و مسافران محترم تقاضا دارم که هرچه سریعتر و بدون فوت وقت ظرف ۷۲ ساعت آینده به شهرهای خود بازگردند.

به گزارش خورنا سردار قاسم رضایی امروز یکشنبه هشتم فروردین ۱۴۰۰ در حاشیه بازدید از یگان‌های انتظامی استان خوزستان با تاکید بر مدیریت سفر توسط کسانی که به شهرهای مختلف مسافرت کرده اند گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده در سطح کشور و شیوع ویروس منحوس کرونا از مردم عزیز و مسافران محترم تقاضا دارم که هرچه سریعتر و بدون فوت وقت به شهرهای خود بازگردند.

وی عنوان داشت: با توجه به مصوبات قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا و اضافه شدن برخی از شهرها به مناطق قرمز و نارنجی و طبق تصمیمات گرفته شده کلیه مسافران از زمان اعلام فرصت دارند ظرف ۷۲ ساعت شهرهای مورد نظر را ترک کنند در غیر این صورت پلیس طبق قانون اقدام خواهد نمود.

جانشین فرمانده ناجا  با اشاره به شعار نوروزی پلیس (امنیت و آرامش، نشاط بهاری) عنوان داشت: آنچه مسلم است امنیت و سلامت مردم برای پلیس بسیار حائز اهمیت است لذا ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم تقاضا دارم مانند سال گذشته با همکاری با حوزه بهداشت و درمان و خادمان خود در نیروی انتظامی باعث شوند چرخه این ویروس قطع شود.

سردار رضایی در خاتمه با قدردانی از زحمات کادر درمان و با اشاره به این مطلب که طرح های نوروزی نیروی انتظامی تا پایان تعطیلات به قوت خود باقی خواهد ماند، عنوان داشت :با تلاش همه مسئولان به زودی طرح واکسیناسیون عمومی آغاز خواهد شد لذا این به آن معنی نیست که ما به پروتکل های اعلامی بی توجهی کنیم لذا از تمامی مردم تقاضا دارم همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند.