هیات اجرایی برگزاری ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حوزه انتخابیه رامشیر با آرای معتمدان این شهرستان انتخاب شدند

خورنا – فرزاد شعبانی

به گزارش خبرگزاری خورنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر جلسه انتخاب هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حوزه انتخابیه رامشیر به ریاست سالم عبادی سرپرست فرمانداری شهرستان رامشیر و با حضور رسادی رئیس دادگستری شهرستان، خادمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، سید نور موسوی رئیس اداره ثبت احوال، سیدحسین هاشمی رئیس هیت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری شهرستان، سید جلیل هاشمی رئیس نظارت بر انتخابات شوراها و دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان رامشیر در این جلسه اظهار داشت: گفتمان نظام سیاسی جمهوری اسلامی مبتنی بر حاکمیت آرای ملت است و همه افراد از مردم تا مسؤولان برای برگزاری انتخابات با شکوه در سال آینده باید تلاش خود را انجام دهند.

عبادی افزود: انتخابات، نماد مردم سالاری دینی است و آراء مردم، حق‌الناس است که همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات موظفند با امانت داری از آن مراقبت و محافظت کنند.

وی اظهار داشت: عمل به قانون، مهمترین اصل در برگزاری انتخابات است و از تمامی عوامل اجرایی و نظارت و بازرسی درخواست می‌شود تا در جریان این رویداد مهم، به مُر قانون عمل کنند.

فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در رامشیر گفت: اخلاق‌مداری و رعایت اصل بی‌طرفی از مهمترین وظایف کلیه دست‌اندرکاران امر انتخابات است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: در شرایط حساسی که دنیا نظاره‌گر تصمیم و عملکرد ملت ایران است و همه در انتظار این هستند که ملت همیشه حماسه ساز ما در رویداد ۲۸ خردادماه چگونه عمل خواهند کرد، همه موظفند تا با مشارکت گسترده و حضور مقتدرانه خود در این رویداد مهم سیاسی، از عزت و اقتدار ایران اسلامی حراست کنند

وی در پایان افزود: هدف نهایی انتخاب هیات های اجرایی انتخابات، برگزاری مناسب آن و تامین صحت و سلامت انتخاب مردم و صیانت از آرای مردمی به عنوان امانتی ارزشمند برای نظام اسلامی است.

پدر ادامه با اخذ آرای معتمدان شهرستانی، هشت نفر به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی و ۹ نفر نیز به عنوان اعضای هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری به ترتیب سید هادی حسینی ،داریوش بهبهانی، حیدر حیدری ،عبدالزهراچعبی،فرزادبگدلی،سعیدقنواتی،ناجی شریفی،امیرعامری، به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر رامشیر و مشراگه انتخاب شدند.

گفتنی است برابر دستورالعمل جدید این هشت نفر به اضافه غلامرضا کردونی نیز به عنوان هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شدند.