پیام تسلیت استاندار خورستان در پی درگذشت دو تن از مدافعان سلامت

استاندار خورستان در پی درگذشت دو تن از مدافعان سلامت استان فاطمه نجمه سادات و حمیرا احمدی بهور براثر ابتلا به ویروس کرونا پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش خورنا متن پیام قاسم سلیمانی‌‌دشتکی بدین شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

متاسفانه ویروس کرونا در یکسال گذشته استان خوزستان و کشور و دنیا را درنوردیده و موجب فقدان تعداد زیادی از عزیزان شده است. امروز هم با توجه به شیوع ویروس کرونای انگلیسی که بسیار سریع تر و مهلک از سویه قبلی کرونا بوده و در چندین شهر از استان خوزستان به سرعت درحال شیوع است ، تنها با کمک و مساعدت شما مردم شریف استان خوزستان در فاصله گذاری اجتماعی و عدم حضور در تجمعات و رعایت اصول بهداشتی با کمترین تبعات و تلفات، قابل گذار است .

کادر محترم درمان در طی مواجهه با این ویروس منحوس در یکسال گذشته با ایثار و فداکاری حافظ سلامت مردم بودند و در این مسیر با تحمل سختی‌ها و مرارات های فراوان و تقدیم چندین شهید به سوگند آسمانی خویش عمل نمودند.

اینجانب عروج آسمانی خانم فاطمه نجمه سادات مامای فداکار بیمارستان امیرالمومنین اهواز و خانم حمیرا احمدی بهورز ایثارگر شبکه بهداشت شهرستان باغملک به علت ابتلا به ویروس کرونا را به خانواده محترم و همکاران ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند برای ایشان رحمت و مغفرت مسئلت مینمایم.