اولین جلسه هیئت  ورزشهای همگانی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری خورنا مسجدسلیمان:اولین جلسه هیئت  ورزشهای همگانی شهرستان مسجدسلیمان با حضور رئیس هیئت ورزشهای همگانی، مسئولین کمیته های ورزشی، دبیران سمن های ورزشی، کارگروه ورزشی دفتر نمایندگی شهرستان و مسئول امور ورزشی بانوان اداره ورزش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خورنا مسجدسلیمان:اولین جلسه هیئت  ورزشهای همگانی شهرستان مسجدسلیمان با حضور رئیس هیئت ورزشهای همگانی، مسئولین کمیته های ورزشی، دبیران سمن های ورزشی، کارگروه ورزشی دفتر نمایندگی شهرستان و مسئول امور ورزشی بانوان اداره ورزش برگزار شد.

فرزاد علاسوند رئیس هیئت ورزشهای همگانی  شهرستان مسجدسلیمان ضمن عرض  خیر مقدم به مسئولین ورزشی با ارائه تقویم برنامه های  ورزشهای همگانی و برنامه های ورزشی  در قالب فجر تا نوروز پرداخت.
ایشان اظهار داشتند:  باتوجه به اینکه شیوع ویروس کرونا دلیلی بر عدم اجرای بیشتر ورزش‌ها در این ایام شد سعی بر آن داریم  تا برنامه های طرح فجر تا نوروز را با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان به نحو احسن  برگزار کنیم. چرا که  لازمه سلامت جسمی و روحی افراد ورزش کردن است ما باید با رعایت پروتکل های  بهداشتی و استفاده از مربیان با تجربه و متخصص فعالیت‌های ورزشی را در برنامه کاری خود داشته باشیم.
علاسوند در ادامه افزود: در قالب اجرای این طرح بیش از ۲۵ برنامه ورزشی تا پایان سال در شهرستان ارائه خواهیم داد. و با توجه به اینکه  یکی از رسالت هیات ورزشهای همگانی ترویج ورزشهای همگانی برای عموم می باشد، علاوه بر برنامه های ورزشی ارائه شده کمیته های ورزشهای عمومی مانند مسابقه دوچرخه سواری در بخش بانوان و آقایان، مسابقات امادگی جسمانی آتش نشانان در شهرستان، مسابقه و آموزش دیسک گلف برگزاری برنامه های مرفح مانند خنده، یوگا و بازی های رایانه ای در منطقه گلگیر ، عنبر،تمبی ، هفت شهیدان، فوتسال کارکنان دولت و پینگ پنگ و فریزبی در سبک دقت و دیسک گلف برای کارکنان ادارات برنامه های ورزشی در محله ها برنامه هایی از قبیل  پیاده روی  خانواده ای، کوهپیمایی و گردشگری، دیدار با خانواده اولین شهید انقلاب و غبار رویی شهدا مسابقات یوگا، آمادگی جسمانی، پیلاتس، فریزبی  نیز در دستور کار خود قرار دادیم.

علاسوند در این جلسه گفت: با توجه به اینکه شهرستان مسجدسلیمان دارای توانایی های بالایی در زمینه ورزش می باشد باید با مدیریتی صحیح تر و با کمک کمیته هایی که دلسوزانه و خودجوشانه بدون هیچ چشم داشتی در حال  انجام فعالیت‌های ورزشی  هستند  آسیب شناسی صورت بگیرد تا به موفقیت‌های بیشتری در سطح کشور و جهان دست پیدا کنیم.
در ادامه جلسه مسئولین کمیته های ورزشی  تقویم کاری خود را ارائه داده و به  بیان مشکلات و مسائلی که مانع از فعالیت‌های گسترده آنها می شود پرداختند.
در آخر کار گروه ورزش دفتر نمایندگی شهرستان اعلام آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری با انجام فعالیت‌های هیئت را اعلام نمودند. و اعضا جدید هئیت ورزشهای همگانی توسط فرزاد علاسوند معرفی شدند. و  لوح تقدیر هایی جهت قدر دانی از زحمات اعضا هیئت به آنها اهدا گردید.
انتصابات جدید هیئت ورزشهای همگانی شهرستان مسجدسلیمان،
دبیر هیئت: احمد ارسطو
خزانه دار: بیژن مکوندی
کمیته فوتسال: محمد البا
کمیته امادگی جسمانی: نسترن نظرپور
کمیته ورزشهای رایانه ای و الکترونیکی: نیما آدر کیان
کمیته روپایی: حسین عالی محمدی
کمیته ورزش کارکنان دولت: مهران میرقائد