خوزستان قهرمان رقابتهای کشتی فرنگی نوجوانان کشور شد

خورنا: مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور که در ماهشهر برگزار شد، عصر جمعه با قهرمانی استان خوزستان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر ، در پایان رقابتهای کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور که طی دو روز در بندر ماهشهر برگزار شد، تیم خوزستان (الف) توانست با ۴ مدال طلا و ۲ نقره و کسب ۶۵ امتیاز به عنوان قهرمانی این پیکارها دست یابد.

این رقابت‌ها طی روزهای ۵ و ۶ بهمن‌ماه، با حضور ۲۷۴ کشتی گیر از ۳۰ استان کشور در سالن بعثت شهرک بعثت بندر ماهشهر برگزار شد که نتایج انفرادی و تیمی مسابقات به شرح زیر است:

رده‌بندی انفرادی:
۴۲ کیلوگرم: ۱- مسعود آدینه وند (لرستان) ۲ – دانیال اعتمادی فرد (خوزستان الف) ۳ – حمید اسکندری (تهران) و محمدجواد رضایی (قم) ۵- علی رستار (کرمان) و وحید روحی (خراسان شمالی)

۴۶ کیلوگرم: ۱- علی رضا افتخاری (خراسان رضوی) ۲- مهران محسنی (همدان) ۳- محمد گرایی (فارس) و عبدالحسین جهانبخش (کهکیلویه و بویراحمد) ۵- مرتضی فتحی(تهران) و مجید صالحی (چهارمحال و بختیاری)

۵۰ کیلوگرم: ۱- آرمین میرآنی (کردستان) ۲- حمیدرضا جعفری(فارس) ۳- مرتضی میرزاپور (مازندران) و علی باغوش (خراسان رضوی) ۵- محمدرضا رستمی (هرمزگان) و مهدی قادری (قم)

۵۴ کیلوگرم: ۱- محمد مراد الیاسی (خوزستان الف) ۲-علی طاعتی (تهران) ۳- نبی اله کریمی (اردبیل) و علی ظریف دوست (سیستان و بلوچستان) ۵- پیمان جلیلیان (کرمانشاه) و حسین ابراهیمی (قم)

۵۸ کیلوگرم: ۱- مهدی مراد حاصلی (قم) ۲ – حمیدرضا جعفری(فارس) ۳- علی اکبر عبداله زاده (هرمزگان) اشکان گله دار (لرستان) ۵-محمود حبیبی (توابع تهران) امیر اسماعیل آبادی (خراسان شمالی)

۶۳ کیلوگرم: ۱- علی ابراهیمی (خوزستان الف) ۲- سامان رضوانی پور (مازندران) ۳- حسین اسدی (خوزستان ب) و فرید محمدی (خراسان شمالی) ۵- محمدمهدی شواخی (اصفهان) و محمد برزگرزاده (توابع تهران)

۶۹ کیلوگرم: ۱- محمد رسن (خوزستان الف) ۲- سهیل رئیسی (البرز) ۳- سامان نجم سهیلی (لرستان) و کیوان رضایی (فارس) ۵-علی اخلاقی (توابع تهران) و سعید اصغری (اردبیل)

۷۶ کیلوگرم: ۱- امیرحسین بهرامی (لرستان) ۲- سینا ساعدی (کردستان) ۳- پیمان اعظمی (اردبیل) و میلاد محمدی (مازندران) ۵- محمد فرجی (قزوین) و سیدمحمدرضا زرینی (گیلان)

۸۵ کیلوگرم: ۱- محمد بیرانوند (خوزستان الف) ۲- مهدی نکوئی (کرمان) ۳- حمیدرضا جلالی (گلستان) و علیرضا حمزه‌نژاد (مازندران) ۵- محسن جهانگیری (قزوین) و سعید حوری نژاد (تهران)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- امیر حسین حسینی (مازندران) ۲- مهران دیناروند (خوزستان الف) ۳- شاهین اسدی (خوزستان ب) و حسین ابراهیم (توابع تهران) ۵- سعید لرستانی (کرمانشاه) و علی خسروی (اصفهان)

رده‌بندی تیمی:
۱- خوزستان ۶۵ امتیاز
۲- مازندران ۵۱ امتیاز
۳- لرستان ۳۹ امتیاز
۴- فارس ۳۹ امتیاز
۵- قم ۳۱ امتیاز
۶- تهران ۳۱ امتیاز

در پایان این مسابقات علیرضا افتخاری در وزن ۴۶ کیلوگرم از استان خراسان رضوی به عنوان فنی‌ترین کشتی گیر و استان گیلان هم به عنوان تیم نمونه اخلاق معرفی شدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.