رئیس پلیس خوزستان خبر داد:

کشف بیش از ۲۵۷ کیلوگرم تریاک در استان خوزستان

فرمانده انتظامي استان از كشف 257 كيلو و 500 گرم ترياك در عمليات هاي پليس استان خبر داد و گفت‌: در اين عمليات ها 4 قاچاقچی موادمخدر دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری خورنا، سردار”سید محمد صالحی”در بیان جزئیات این عملیات ها گفت:‌ با ادامه یافتن طرح های پیشگیرانه پلیس و مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در تحقیقاتی از فعالیت یک سوداگر مرگ در شهرستان اندیمشک مطلع شدند.

وی افزود: با ادامه یافتن تحقیقات، توزیع کننده موادمخدر شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از منزل وی مقدار ۱۲۲ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان خوزستان با اشاره به دیگر عملیات پلیس استان افزود: ‌در این عملیات نیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مستقر در ایستگاه بازرسی امامزاده عبدالله شهرستان هندیجان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند.

سردار صالحی خاطر نشان کرد:‌ در بازرسی انجام شده از این خودرو مقدار ۸۵ کیلوگرم تریاک که به شکل ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود، کشف و راننده و سرنشین آن نیز دستگیر شدند.

رئیس پلیس استان خوزستان در ادامه بیان داشت: در سومین عملیات نیز مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام تحقیقاتی، از جابجایی مقادیری مواد مخدر با یک دستگاه تانکر حمل گاز، از سوی یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر مطلع شده و او را تحت مراقبت نامحسوس قرار دادند.

وی اظهار داشت: با تکمیل اطلاعات، سرانجام در عملیاتی، خودروی حامل مواد مخدر شناسایی و متوقف و ‌در بازرسی انجام شده از آن، مقدار۵۰ کیلوگرم تریاک کشف و راننده آن نیز دستگیر شد.

فرمانده اتظامی استان در پایان با تأکید بر وجود عزم راسخ پلیس استان در مبارزه هدفمند و قاطع با پدیده شوم مواد مخدر افزود: ۴ متهم دستگیر شده در این عملیات ها پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.