دادستان هندیجان : متصرفین غیر قانونی اراضی ملی شناسایی و تعدادی از آنها باحکم قضایی روانه زندان شدند

به گزارش خورنا ؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان هندیجان از توقف زمین‌خواری در منطقه ای از هندیجان وتحت پیگرد قرار گرفتن متخلفین خبر داد

حسن خادمی اعلام کرد : با بررسی های انجام شده از سوی ضابطین دستگاه قضایی زمین خواری در منطقه ای از هندیجان تایید و از ادامه عملیات تصرف جلوگیری شد .

مدعی العموم هندیجان خاطر نشان کرد: پس از احراز تخلف زمین خواری ، دستورات قاطع و سریع در خصوص شناسایی و برخورد با متصرفین جرم مذکور صادر شد .

وی در ادامه با هشدار به زمین خواران و متصرفین اراضی ملی در شهرستان ، اعلام کرد : با متجاوزان به اراضی ملی بشدت برخورد کرده و هرگونه دست درازی به این اراضی را برابر قانون و مقررات جمهوری اسلامی ایران قطع می‌کنیم

این مسوول قضایی در ادامه افزود : متصرفین غیر قانونی اراضی ملی شناسایی و تعدادی از آنها باحکم قضایی روانه زندان و بقیه هم بزودی دستگیر و به حکم عدالت مورد مجازات قرار خواهند گرفت .

وی در پایان اعلام کرد : متخلفین باید آگاه باشند که چشمان دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی و امنیتی بیدار است و اجازه تخلف را به آنها نمی دهیم ودر این راه که دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی)و حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب دکتر رئیسی ریاست محترم دستگاه قضا میباشد با شدت با زمین خواری برخورد و با هیچ احدی مماشات نخواهیم کرد .

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.