برگزاری جلسه ستاد بازسازی شهرستان مسجدسلیمان

معاون فرماندار مسجدسلیمان:عملکرد ستاد بازسازی در شهرک امام رضا(ع) رضایت بخش نیست

به گزارش خبرگزاری خورنا مسجدسلیمان،صبح امروز(سه شنبه)با حضور معاون فرماندار مسجدسلیمان جلسه ستاد بازسازی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

مهندس بهرامی در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم تسریع در روند بازسازی شهرستان و شهرک ۵۴۰ واحدی امام رضا(ع) گفت: متاسفانه عملکرد ستاد بازسازی در شهرک امام رضا(ع) رضایت بخش نیست و باید روند اجرائی این پروژه با سرعت عمل بیشتری پیش برود.

وی ادامه داد:عملکرد ادارات خدمات رسان در این پروژه ۵۴۰ واحدی شهرک امام رضا(ع) به هیچ وجه قابل قبول نیست و انتظار داریم ادارات خدمات رسان از جمله آب،برق و گاز تعهدات خود را نسبت به این پروژه عملی کنند.

گفتنی است از جمله مصوبات مهم این جلسه می توان به همکاری ادارات خدمات رسان با ستاد بازسازی و تشکیل گروه های واکنش سریع در حین آواربرداری،تسویه صورتحساب های نظام مهندسی توسط ستاد بازسازی،مکلف کردن شهرداری برای تعیین تکلیف منازل موقتی که در سال گذشته در زلزله آسیب دیده بودند و توسط شهرداری برای مردم اجاره گرفته شد و مشخص کردن متقاضیان ۴ منطقه پشت برج از جمله(کوی نفت خیز،خیابان شهید بابااحمدی،ایستگاه سد و امین آباد)جهت جابه جایی به شهرک ولیعصر(عج) و شهرک امام رضا(ع) پس از احداث و تکمیل این پروژه ها