توزیع ۳ هزهر ماسک در اندیمشک در جشن نیمه شعبان

مسئول موکب مردمی نور الزهرا (س) اندیمشک گفت: به مناسبت جشن نیمه شعبان بیش از ۴۰۰ پرس غذای گرم، ۳ هزار ماسک و ۱۰۰ بسته غذایی در اختیار اقشار محروم و کم بضاعت اندیمشک قرار گرفت.

شهلا سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بانوان اندیمشکی همانند هشت سال دفاع که پشتیبان جبهه نبرد حق علیه باطل بوده‌اند و هم اکنون برای پشتیبانی از جبهه سلامت ایران اسلامی، چرخ مهر را به دست گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه به مناسبت جشن نیمه شعبان بیش از ۴۰۰ پرس غذای گرم در میان اقشار محروم و کم بضاعت شهرستان اندیمشک توزیع شد، گفت: هم چنین به مناسبت نیمه شعبان ۱۰۰ بسته غذایی در اختیار شهروندان محروم و کم بضاعت قرار گرفت.

مسئول موکب مردمی نور الزهرا (س) اندیمشک گفت: هم چنین به مناسبت پاسداشت جشن‌های متبرک نیمه شعبان بیش از ۳ هزار ماسک و دستمال کاغذی در میان اقشار محروم و کم بضاعت اندیمشک توزیع شد.

وی افزود: بیش از این روزانه بالغ‌بر ۳ هزار ماسک توسط بانوان جهادگر اندیمشک تولید شده و در اختیار اقشار محروم و کم بضاعت شهرستان قرار گرفته است.

سهرابی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۲۰ هزار ماسک توسط خادمان و جهادگران حوزه سلامت اندیمشک تولید شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است، عنوان کرد: این اقلام بهداشتی و غذایی با همکاری مؤسسه خیریه مریم عذرا (عج) و هیئت بیت الزهرا (ع) تولید شده و در اختیار اقشار کم بضاعت قرار داده می‌شود.

مسئول موکب مردمی نور الزهرا (س) اندیمشک بیان کرد: پیش از آغاز ماه مبارک رمضان نیز بسته‌های غذایی و بهداشتی تهیه می‌شود و در اختیار اقشار کم بضاعت و محروم شهرستان اندیمشک قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: خادمان مؤسسه مریم عذرا (عج) و بیت الزهرا (س) به صورت شبانه‌روزی و با تمام توان و ظرفیت خود برای تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و غذایی مورد نیاز شهروندان به فعالیت می‌پردازند و این خدمت‌رسانی تا پایان شیوع ویروس کرونا ادامه دارد.

انتهای پیام/