تقدیر و تشکر فرماندار شهرستان هفتکل از مدیریت و پرسنل شرکت سیمان خوزستان

به گزارش خبرگزاری خورنا به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان فرماندار شهرستان هفتکل به همراه نماینده منتخب این شهرستان در دیداری که مورخ نهم فروردین ماه ۱۳۹۹ از شرکت سیمان خوزستان انجام داد  ضمن تبریک سال نو با اشاره به اهمیت کارخانه سیمان خوزستان در منطقه، عملکرد چند ماهه اخیر و با حضور تیم مدیریت فعلی این شرکت  اظهار داشت: سیمان خوزستان یکی از موفق ترین واحدهای تولیدی در استان و کشور است و خبر های خوب متعددی در این چند ماهه اخیر به گوش می‌رسد، از شکستن رکورد فروش، استفاده از نیرو های بومی و متخصص، تا بهبود شرایط تولید و تحویل.
ایشان ادامه داد : الحمدالله هیچ گونه مشکلی در خصوص مجموعه سیمان خوزستان نداریم و این نشان از تعاملات خوب بین مدیران مجموعه بزرگ سیمان خوزستان با مسئولین استانی و شهرستانی است.
سید عابدالدین طباطبایی ضمن قدردانی از مساعدت ها و همکاری های مدیر عامل شرکت سیمان خوزستان گفت: تاثیرگذاری و ماندگاری این خدمات مرهون نیت الهی، مدیریت و پرسنل شریف سیمان خوزستان است که فارغ از انگیزه های مادی و مالی، تنها به خدمت به مردم منطقه می اندیشند.
وی ادامه داد: سیمان خوزستان در کارهای عام المنفعه همیشه پیشتاز و همراه بوده و ما قدردان این زحمات هستیم. در پایان جلسه فرماندار محترم شهرستان هفتکل برای مجموعه بزرگ سیمان خوزستان آرزوی توفیق نمودند.
محمد حاج نایب مدیر عامل شرکت سیمان خوزستان نیز ضمن تشکر و قدردانی از همراهی های فرماندار محترم شهرستان هفتکل، گزارشی از فعالیت های مهم صورت گرفته ارائه داد.