رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد:

ممنوعیت برگزاری مراسمات در تالارهای عروسی و سالن‌های اجتماعات خوزستان برای جلوگیری از شیوع کرونا

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: برگزاری تمامی مراسمات و اجتماعات مذهبی، جشن ها و عزاداری ها در تالارها و سالن های اجتماعات در استان خوزستان برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری خورنا امیرحسین نظری ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اپیدمی بیماری کرونا ویروس و لزوم کنترل این بیماری در استان خوزستان با هماهنگی های صورت گرفته از سوی شورای تامین استان مقرر شد خدمات رسانی از سوی کلیه تالارها و سالن های برگزار کننده همایش و اجتماعات ممنوع و مدیران تالارها و سالن های اجتماعات مکلفند در صورتی که بیعانه و مبالغی از سوی متقاضیان دریافت کرده اند بدون اخذ هر گونه وجهی عودت دهند.

رئیس سازمان صمت خوزستان ادامه داد: سالن های غذا خوری، رستوران ها و فست فودها نیز مکلفند در هنگام پخت و سرویس دهی علاوه بر رعایت نکات بهداشتی همواره از دست کش یکبار مصرف استفاده نموده و در هنگام سرویس دهی نیز از ظروف یکبار مصرف برای مشتریان استفاده کرده و همچنین در محل ورودی مشتری از جا مایعی حاوی مواد ضد عفونی کننده برای مشتری استفاده کنند .

وی در پایان افزود: البته کلیه رستوران ها، غذا خوری ها و فست فود ها نیز باید در هنگام ورود مشتری جهت اطمینان از سلامت آنها از تب سنج های یکبار مصرف استفاده نمایند.