سوپرلیگ بسکتبال/ ماهان، نخستین شکست پتروشیمی بندرامام ماهشهر را رقم زد

خورنا: تیم بسکتبال فولاد ماهان اصفهان در هفته یازدهم مسابقه های لیگ برتر بسکتبال باشگاه های ایران مقابل پتروشیمی بندرامام ماهشهر به پیروزی رسید و نخستین شکست این تیم در این مسابقه ها را رقم زد.
به گزارش خورنا، در این دیدار که عصر امروز (دوشنبه) در سالن ورزشی شهدای مخابرات شهر اصفهان برگزار شد، تیم فولاد ماهان اصفهان با امتیاز ۸۲ بر ۸۰ پیروز شد.
تیم فولاد ماهان اصفهان، وقت نخست این دیدار را با امتیاز ۱۹ بر ۱۳ به حریف واگذار کرد اما در وقت های دوم، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای (۱۸ بر ۱۷، ۲۱ بر ۱۵ و ۳۰ بر ۲۹) به برتری رسید.
این دیدار را امیرحسین صفارزاده به عنوان سرداور، جعفر محمدپور داور اول و صادق قنبری به عنوان داور دوم قضاوت کردند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ایمان پتروشیمی بندر امام ماهشهر؟!!!!! دقیقاً جایگاه اون ماهشهر آخر نام باشگاه چیه بجز نمایش عقده های درونی شخص مدیریت سایت؟ هر باشگاه نام ثبت شده ای داره که تحت هیچ عنوان نمیشه به دلخواه تغییرش داد.مثال: پرسپولیس 30 سال جنگید که نامش به پیروزی تغییر نکنه و بتونه مجدداً از نام پرسپولیس استفاده کنه و نهایتاً با رأی دادگاه موفق شد. استقلال سالهاست که دیگه نمیتونه تاج باشه چون نام ثببتیش تغییر کرده. جناب چاروسایی لطفاً به شعور بازدیدکنندگان سایتتون احترام بذارین و با این شیطنتهای کودکانه خودتون رو زیر سؤال نبرین. نمونه ی مشابه اقدام شما،تلاش مذبوحانه ی کشورهای شیخ نشین برای تغییر نام خلیج همیشگی پاری به نام جعلی خلیج ع.ر.ب.ی هستش.من بسیاری از مطالب شما رو خوندم.توی اکثر اونها سعی داشتین نام رسمی و بین المللی(تأکید میکنم رسمی و بین المللی) بندر امام خمینی(ره) رو با پسوند ماهشهر که برگرفته از روحیه ی ناسیونالیستی شماست عجین کنید. توصیه میکنم تلاشتون رو در همینجا متوقف کنید.چرا که قابل پیگرد قانونی از طریق مراجع ذیصلاح هستش(جرائم رایانه ای تحت عنوان نشر اکاذیب). موفق باشید.