رئیس پلیس خوزستان خبر داد:

دستگیری باند سارقان منازل مسکونی با ۸۰ میلیارد ریال سرقت در اهواز

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضای باند سارقان منزل و اعتراف آنان به 80 میلیارد ریال سرقت در شهرستان اهواز اعتراف کردند.

به گزارش خبرگزاری خورنا سردار “حیدر عباس زاده” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در برخی مناطق شهرستان اهواز ، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی و تخصصی ، باند سه نفره سارقان حرفه ای را در یکی از شهرستان های همجوار شناسایی و پس از هماهنگی و اخذ نیابت قضائی طی عملیاتی در مخفیگاه شان دستگیر کردند.

سردار عباس زاده با بیان اینکه ۲ دستگاه خودروی بنز الگانس و اپتیما از سارقان توقیف شده، تصریح کرد: متهمان در بازجویی های پلیس تاکنون به ۱۵ فقره سرقت طلاجات و کالای خانگی از منازل در مناطق مختلف شهرستان اهواز به ارزش تقریبی ۸۰ میلیارد ریال اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان این که اقدام انجام شده توسط پلیس آگاهی موجبات رضایتمندی مالباختگان و مردم مناطق مربوطه را به دنبال داشته است خاطرنشان کرد: شناسایی و دستگیری مالخران این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • قفل هوشمند ضد دیلم روی درها و حفاظ ضد دیلم مقابل پنجره ها و بالکن نصب کنند که اگر دزد تا پشت در و پنجره ها هم رسید نتونه وارد بشه

  • قفل هوشمند ضد دیلم روی درها و حفاظ ضد دیلم مقابل پنجره ها و بالکن نصب کنند که اگر دزد تا پشت در و پنجره ها هم رسید نتونه وارد بشه