رئیس پلیس خوزستان خبر داد:

کشف ۲۱۱ قبضه سلاح غیرمجاز با ۹۹۰ فشنگ مربوطه در خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 211 قبضه سلاح غیرمجاز با 990 فشنگ مربوطه در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خورنا سردار “حیدر عباس زاده” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در خصوص مبارزه بی امان با دارندگان سلاح غیر مجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیر مجاز و عاملان تیراندازی ها، اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت عمومی استان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز و دستگیری افرادی که به سمت منازل، اماکن، مغازه ها و خودروها تیراندازی می کنند، با برنامه ریزی های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی، دستورات عملیاتی به پلیس امنیت عمومی استان ابلاغ شد.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: پلیس امنیت عمومی با همکاری سایر یگان ها با کار اطلاعاتی و تلاش مستمر در سطح استان در ۵ روز گذشته با هماهنگی قضائی طی چندین عملیات پی در پی ۱۳۶ نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۲۱ قبضه سلاح جنگی ۱۹۰ قبضه سلاح شکاری جمعا ۲۱۱ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۹۹۰ عدد انواع فشنگ کشف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی استان مصمم است در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح های غیر مجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.