یک ایستگاه دیگر به مجموعه ایستگاه های توزین مجتمع بندری امام خمینی(ره) افزوده شد

یک دستگاه توزین با مشارکت سرمایه گذاربخش خصوصی به منظور افزایش خدمات توزین واگن ها در مجتمع بندری امام خمینی(ره) افزوده شد.

خورنا| هدایت اله ترحم : به گزارش خورنا به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، مهران میدری معاون اموربندری و اقتصادی این اداره کل ضمن اعلام این خبر بیان داشت: با سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیون تومانی شرکت بهتاش سپاهان یک ایستگاه توزین دیگر(باسکول) به مجموعه ایستگاه های توزین این مجتمع بزرگ بندری افزوده شد.

وی در ادامه افزود: با انعقاد قرارداد بهره برداری به منظور ارائه خدمات توزین ریلی در سطح مجتمع بندری امام خمینی(ره) کلیه کارگزاران حمل ریلی می توانند از خدمات آن در زمینه توزین واگن های پر و خالی بهره مند شوند.

میدری، افزایش خدمات توزین و کاهش توقفات واگن ناشی از انتظار در صف نوبت توزین از مزیت های بهره گیری از این امکان جدید عنوان کرد.

یادآور می شود مجتمع بندری امام خمینی(ره) با برخورداری از ۱۴۰ کیلومتر راه آهن داخلی و ۸ ایستگاه توزین ریلی زمینه مساعدی برای تخلیه و بارگیری انواع کالاها از جمله روغن خام، پودر آلومنیوم، شکر، غلات و مواد نفتی و جنرال کارگو در پایانه های بندری تخلیه و بارگیری و تأمین نیازمندی های فعالان حوزه حمل و نقل ریلی مهیا کرده است.