واکنش توئیتری علی چاروسائی مدیرمسئول خورنا به حادثه نیزار بندرماهشهر

خورنا- علی چاروسائی فعال رسانه ای خوزستان و مدیرسئول خبرگزاری خورنا در توئیتی نسبت به برخی حواشی و شایعه سازی رسانه های خارجی پیرامون حادثه نیزار بندرماهشهر واکنش نشان داد. توییت وی در زیر آمده است:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • درگیری نیزار رو به شهر چمران بود نه رو به پادگان
  الکی نقشه تسخیر پادگان رو به مردم نچپون!!

  صرفا جهت اطلاعت!!!
  اون پادگانو یه لشکر هم نمیتونه تسخیر کنه

 • درگیری نیزار رو به شهر چمران بود نه رو به پادگان
  الکی نقشه تسخیر پادگان رو به مردم نچپون!!

  صرفا جهت اطلاعت!!!
  اون پادگانو یه لشکر هم نمیتونه تسخیر کنه

  معلوم هم که عمرا تایید بشه که بخواد نمایش داده بشه

 • سلام صرفا جهت اطلاع آقایان یا خانم های ناشناسی که از آمریکا و اسرائیل و عربستان و انگلیس و فرانسه و آلمان در داخل کشور و اردوگاه های خارج از کشور دلار می گیرند تا بنویسند و منتشر کنند که این خراب کاری ها همه اش کار مردم عادی در کشور است که در شهر صدرا شهرستان شیراز با چشم خود دیدم که افراد غریبه ای بودند که از صبح شنبه که در این شهر جمع شدند هر شعاری که به آنان از مکانی نامعلوم با تلفن از راه دور دیکته می شد را بر علیه رهبری و مقدسات حکومت سر می دادند حتی یک شعار هم برای گرانی بنزین ندادند و در بعد از ظهر آن روز هم شروع کردند به آتش زدن ساختمان های شهرداری و بانک ها و اورژانس و پمپ گاز و آتش نشانی و حمله به ساختمان بسیج و سوراخ کردن دیوار ساختمان بسیج که در تهاجم و حمله به ساختمان بسیج اغتشاشگران تعدادی کشته دادند چون از همه خط قرمز ها عبور کردند و دفاع حق بسیج بود بعد رادیو و تلوزیون های بیگانه چه دروغ های بزرگی برای این شهر منتشر کردند. در مورد نیزار آن شهر نیز باید بگویم که طبق قوانین موجود در کشور پادگان های نظامی نیروی زمینی یا هوایی یا دریایی یا پدافند هوایی یا هوافضا یا پشتیبانی که در کشور مربوط به سپاه یا ارتش یا وزارت دفاع هستند در وضعیت عادی بدون صدور دستور حکومت نظامی یا شورای امنیت محلی یا امنیت ملی نمی توانند در خارج از پادگان خود عملیات نظامی انجام دهند فقط می توانند از پادگان خود در داخل پادگان خود دفاع کنند و بایستی تعقیب اغتشاشگران را در خارج از پادگان خود به نیروی انتظامی محل خود اگذار کنند پس صحیح این است که اغتشاشگران پس از شکست حتمی خود در عملیات نفوذ یا ورود به آن پادگان مجبور بوده اند تا به طرف شهر چمران عقب نشینی کنند که نیروی انتظامی محل را در مقابل خود می بینند که چاره ای به غیر از پناه بردن به نیزار که پناه گاهی طبیعی بوده است را نداشته اند که وظیفه ذاتی نیروی انتظامی نیز نابود کردن آن افراد شرور مسلح نوکر بیگانگان بوده است. اینجانب از این راه دور به این دلاوران حفظ امنیت کشور نیز خسته نباشید می گویم. گرانی اینجانب و همسر و فرزندانم را نابود کرده است که نمی دانم تا چه کنم؟

  • درگیری در اون قسمت نبوده شما شانتاژ خبری نفرما. آقای مهماندوست این ربط دادن اعتراضات به حق مردمی به آمریکا و اسراییل (که جنابعالی جوگیر شده و انگلیس و عربستان و فرانسه و آلمان و … هم به اونها اضافه کردی!) فقط نشونه ترس و ضعف امثال شماست که فعلا پول و اسلحه دارید و ۴۰ سال با ایدئولوژی متعفنتون این کشور رو به پیشرفت رو به لجنزار تبدیل کردید.

 • از تجزیه طلبی تحت هر عنوانی دفاع نکن،عاقب تجزیه طلبی توی خوزستان نسل کشی فجیع هست،من هم مثل همه به گرانی بنزین و عدم مدیریت دولت معترض هستم اما با درگیری مسلحانه و تخریب اموال عمومی و بستن راههای استراتژیک مخالفم.

 • برای اولین بار ومطمئنا برای آخرین بار، نظرات را درخبرنامه مطالعه کردم.به نظرم بهتراست از راه دیگر وبه عنوان یک انسان آزاده نان بخورید.

 • چرا قرارگاه پلیس راه شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + اوز+ لامرد + مهر + فراشبند + خنج) بایستی در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است مستقر شده باشد؟
  چرا قرارگاه امداد رسانی هوایی (اورژانس هوایی) شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش اوز+ لامرد + مهر + فراشبند + خنج) بایستی در شهر لار مرکز شهرستان لارستان یا شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم که هر دو در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته اند مستقر شده باشند؟
  چرا اداره کل راه و شهرسازی شهرستان های جنوبی استان فارس (لارستان + گراش اوز+ لامرد + مهر + خنج) بایستی در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است مستقر شده باشد؟
  چرا …
  چرا …
  چرا …
  چرا …
  این که شهر لار مرکز شهرستان لارستان یا شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم محل استقرار ادارات کل خدمات رسانی به شهرستان های جنوبی استان فارس ( قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + اوز+ لامرد + مهر + فراشبند + خنج) می باشند اشتباه بزرگ غیر قابل جبرانی است چون از هر طرف که فاصله زمینی و هوایی بین شهر خنج مرکز شهرستان خنج تا شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم از مسیر راه جدید دیگ اشکن) + لارستان + گراش + اوز+ لامرد + مهر + فراشبند +خنج) را که محاسبه کنید از حدود 39 کیلومتر تا 49 کیلومتر می شود اما شهر لار مرکز شهرستان لارستان و شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم در گوشه ای از جنوب استان فارس با فاصله ای بیش از دویست کیلومتری شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + اوز+ لامرد + مهر + فراشبند + خنج) قرار گرفته اند. متاسفانه کسانی بر شهرستان های جنوبی استان فارس و استان فارس و کشور ایران حکومت می کنند که آسایش مردم عادی (اکثریت مردم) شهرستان های جنوبی استان فارس برایشان مهم نیست اگر بود به جای شهرهای لار مرکز شهرستان لارستان شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم بایستی شهرخنج مرکز شهرستان خنج به عنوان محل استقرار ادارات کل برای خدمات رسانی به مردم شهرستان های جنوبی استان فارس (قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + اوز+ لامرد + مهر + فراشبند + خنج) قرار می گرفت.