بنزین ۱۵۰۰ تومانی پیشنهاد رئیسی بود/ نظر روحانی روی ۱۲۰۰ بود

یک منبع آگاه در پاسخ به انتقاداتی مبنی بر اینکه چرا دولت اقدام به افزایش قیمت بنزین به هزار و ۵۰۰ تومان کرد و آن را روی نرخ هزار تومان ثابت نگه نداشت، گفت: در جلسه سران قوا روحانی نظرش بر نرخ هزار و ۲۰۰ تومان بود که رئیسی با آن مخالفت کرد.

وی ادامه داد: رئیس‌جمهور معتقد بود که افزایش بنزین باید تدریجی صورت گیرد تا فشار کمتری به اقشار ضعیف جامعه وارد شود، اما رئیس قوه قضائیه در آن جلسه تاکید داشته که با توجه به اینکه ۴ ماه بیشتر تا پایان سال نمانده افزایش دوباره نرخ بنزین بعد از این مدت، منطقی نیست و بهتر است این مبلغ در همین زمان و به یکباره اضافه شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • متاسفم از این خبر دروغ گند کاری دولت به کسی نسبت ندید واقعا خبرگزاری دروغگو هستی
  • چقدر راحت دروغ مینوسید نمیدونیم تعجب کنیم بخندیم .... منبع آگاه؟؟؟؟!!!! ۶ سال از دولت گذشته بعد نظر رئیس جمهور تدریجی بوده تو این ۶ سال تدریج نبوده یه شبه تدریجی شده؟؟؟ اگر دینی دارید و بهش ذره ای پایبندید راحت آخرتتون رو به دنیای دیگران نفروشید... اندکی انصاف و تفکر..........
  • درووگوی کذاب
  • با سلام بگمانم ، آقای رییسی بر فرض ادعای فوق ، پیشنهاد خارج از منطق نداده است و دیگر اینکه اعتراض مردمی نسبت به سهمیه کم و قیمت ۳۰۰۰ تومانی آزاد بود و نه ۱۵۰۰ تومانی.