۲۱۳ اشتراک غیر مجاز در شهرستان اندیمشک شناسایی شد

خورنا_ مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک گفت: از ابتدای امسال و تا پایان مهر ماه بیش از ۲۱۳ اشتراک غیر مجاز در شهرستان اندیمشک شناسایی شده است.

علی رضا بنیادی با اعلام این خبر گفت: از ابتدای امسال و تاکنون بیش از ۵۵۹ اشتراک جدید توسط کارکنان امور مشترکین آب و فاضلاب منطقه اندیمشک جذب و به خانواده شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان پیوسته اند.

وی با اشاره به نصب ۴۲۸ اشتراک جدید و استفاده شهروندان از خدمات این حوزه در هفت ماه نخستین امسال، گفت: با پیگیری کارکنان امور مشترکین و از ابتدای فرودین ماه و تا کنون بیش از ۲۱۳ اشتراک غیر مجاز شناسایی و این اشتراک ها به مجاز تبدیل شده اند.

مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک با بیان این که هم چنین در این مدت ۹۹۰ کنتور خراب توسط کارکنان امور مشترکین تعویض شده است، گفت: از ابتدای امسال و تاکنون بیش از ۸ هزار پلمپ مربوط به مشترکین آب و فاضلاب منطقه اندیمشک نصب شده است.

وی با اشاره به تلاش کارکنان امور مشترکین آب و دیگر بخش ها و واحدهای آب و فاضلاب منطقه اندیمشک برای توسعه خدمات شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان و تامین نیازهای شهروندان، خاطر نشان کرد: تقویت خدامات و تامین رضایت شهروندان اولویت آب و فاضلاب منطقه اندیمشک تعیین و در این جهت تلاش و برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام/