آقای کشت زر تجربه پالایشگاه بیدبلند کافی نیست؟

 

روز گذشته رسانه ها خبر از تقلای کشت زر نماینده بهبهان برای انتصاب یک غیربومی به مدیرعاملی سیمان بهبهان داده اند و جالبتر اینکه این نماینده گویا مخالف انتصاب نیروهای بومی است.

شهرستان بهبهان یکی از شهرستان هایی است که مردان بزرگی نظیر شجاع پوریان معاون سابق شهرداری تهران، شریعتی استاندار خوزستان، باقر شریعتی نماینده مطرح مجلس، حبیب الله حقیقی رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و شهیدزاده مدیرعامل صندوق توسعه ملی را به عرصه سیاست و اقتصاد کشور وارد کرده است.

این شهرستان با سابقه تاریخی همواره نیروهایی خدوم تربیت کرده است، ولی به دلایل نامعلوم اکنون نماینده این شهرستان به دنبال انتصاب یک مدیر غیربومی برای سیمان بهبهان است

شرکت سیمان بهبهان چه فرآیند پیچیده ای دارد که یک بهبهانی نمی تواند مدیرعاملی آن را بر عهده بگیرد؟ ملاک آقای کشت زر برای فشار به هلدینگ و آوردن یک غیربومی جز گوش به فرمان بودن و بذل و بخشش از سیمان بهبهان در آستانه انتخابات چیست؟

آقای کشت زر، تجربه پالایشگاه بیدبلند و هجوم پرسنل غیربومی به طبع وجود مدیرعامل غیربومی پیش روی شماست. آزموده را آزمون خطاست، بهبهان به اندازه کافی از تصمیمات اشتباه ضربه خورده و شما اکنون با جلسه با یک شخص غیربومی و اوردن وی به بهبهان بدون هیچ شناختی شاید بتوانید چند نفر را آن هم خلاف دستور وزیر کار استخدام کنید ولی تیشه به ریشه این کارخانه و اعتماد بهبهانی ها می زنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • به نظر من کسی که پیشرفت برنامه های انتخاباتی خود را در استفاده از افراد غیر بومی می بیند در واقع دارد می گوید من در افراد بومی یک همدم و همقدم ندارم. یعنی من اعتقادی به اقدامات خود در حوزه انتخابیه ندارم و امیدی به استقبال مردمی در یک مسیر دموکراتیک و قانونی ندارم. به نظر من چنین دیدگاهی دیدگاه افراد خائن است. بوی مشمئز کننده تداوم خیانت به مردم بهبهان باز هم به مشام می رسد.

 • سلام خدا پس دیوانه بود
  تریاک دز زمین کشت کرد..
  یا مرغ ت یک پا داره..
  عسل ت هم شکر داره..
  گوشت مردم را هم خودت میخوری..
  فهم مردم به درد چی میخوره یا تو دیوانه هستی یا خدا یت…

 • سلام خدا پس دیوانه بود
  تریاک دز زمین کشت کرد..
  یا مرغ ت یک پا داره..
  عسل ت هم شکر داره..
  گوشت مردم را هم خودت میخوری..
  فهم مردم به درد چی میخوره یا تو دیوانه هستی یا خدا یت…