مدیرکل مدیریت بحران خوزستان:

رژیم جعلی صهیونیستی در پروژه معامله قرن ناکام خواهد ماند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: رژیم جعلی صهیونیستی به دنبال یک پروژه ناکامی به نام معامله قرن هستند که بی شک با شکست مواجه خواهد شد

به گزارش خبرگزاری خورنا کیامرث حاجی زاده، در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن اظهار این مطلب اعلام کرد: روز قدس امسال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود زیرا سران استکبار جهانی و رژیم جعلی صهیونیستی به دنبال یک پروژه ناکامی به نام معامله قرن هستند که بی شک با شکست مواجه خواهد شد.

وی معامله قرن را به این دلیل که حق و حقوق مردم فلسطین در آن دیده نشده خیانت دیگری خواند و افزود: برخی از سران کشورهای عربی در گذشته نیز در چنین پیمان هایی شرکت داشته اند که البته شکست خورده اند.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: گرامیداشت روز جهانی قدس که از یادگاران امام (ره) و از آرمان های انقلاب است، اهمیت ویژه‌ای برای ما دارد و در خوزستان نیز مردم با وجود گرمای شدید بالای ۴۰ درجه باشکوه تر از سال گذشته حاضر شدند و به ندای شهدا و آرمان‌های فلسطین لبیک گفتند.

وی ادامه داد: امید است که خون شهدای مدافع حرم که در مناطق کربلا تا قدس ریخته شده، زمینه گشایش قبله اول مسلمین را فراهم کند.