تاکید فرماندار آغاجاری بر حضور حماسی مردم ولایت مدار شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس، مراسمات رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

خورنا_بهنام کنارکوهی/ جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس و ستاد گرامیداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد به ریاست پاکدل فرماندار و با حضور سایر مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

فرمانداری آغاجاری در این جلسه بیان کرد:
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده، در واقع روز دفاع از قدس و ملت مظلوم فلسطین است و لازم است اطلاع رسانی لازم صورت گیرد تا شاهد حضور حماسی و باشکوه مردم شهرستان در راهپیمایی روز قدس همچون سایر راهپیمایی های گذشته در شهرستان باشیم.

مدیران دستگاه های اجرایی مکلف هستند ضمن مشارکت در این مراسمات ملی و جهانی نسبت به در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات اداری در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر این راهپیمایی اقدام نمایند.

۱۴ خرداد سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد بسیار مهم و گرامی هستند و بایستی اطلاع رسانی این مناسبت ها از طریق نصب بنر بر سردرب ادارات و توزیع مقالات در خصوص زندگانی و شرح مبارزات و قیام امام (ره) انجام شود و با دعوت از شخصیت های دانشگاهی و حوزوی، سخنرانان استانی و کشوری برنامه های دقیق و مناسبی توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جهت گرامیداشت این روزها، انتقال ارزشهای انقلاب اسلامی و آگاه سازی نسل جوان با این وقایع اجرا گردد.

قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ قیام بزرگ و پایه گذار پیروزی انقلاب اسلامی بود که انتظار داریم این روز مورد مغفول واقع نشود و برنامه های مفصلی هم برای این روز در شهرستان برگزار شود.