بخشدار رغیوه از برگزاری مناقصه راه های ارتباطی چندین روستا در این بخش خبرداد

مجید رحمانی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اعلام این خبر بیان داشت:در سایه برکات خدمات نظام جمهوری اسلامی و خدمات دولت تدبیر و امید با پیگیری و حمایت نماینده مردم و فرماندار و بخشدار بعد از ۱۰ سال توقف در پروژه جاده روستاهای کندک ۳،ابوعلیمه و نبگان مناقصه این پروژه در روزهای اخیر برگزار شد

رحمانی ادامه داد:با پشتیبانی اداره کل راه و شهرسازی مناقصه بهسازی و آسفالت راه این روستاها با اعتبار بالغ بر سی میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برگزار و پیمانکار آن مشخص گردید و در آینده نزدیک شروع بکار خواهد کرد

گفتنی است بخش رغیوه با داشتن ۲۷ روستا چندین سال از خدمات رفاهی محروم مانده است که در سال های اخیر اقدامات مناسبی از سوی دولت در این بخش در حال انجام است که پروژه های بزرگی همچون آب رسانی و گاز رسانی در مراحل نهایی قرار دارد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • “لطفا تقاضای خیمه نفرمایید!”

  ماموران صلیب سرخ جهانی آنقدر در شهرها و روستاهای اروپایی فقر و بدبختی دیده‌اند که باورشان نمی‌شود ما برای سیل‌زده‌های عزیزمان اینقدر رفاه تامین کرده‌ایم. یکی از همین صلیبی‌ها با دیدن دستشویی صحرایی کمپ سیل زده‌ها از شدت تعجب هنوز هم در کماست و مسئولان نگرانند با به‌هوش آمدن و دیدن امکانات بیمارستان گلستان روح از کالبدش جدا شود… تعدادی از آنها با پاره کردن پاسپورتهایشان در یکی از خیمه‌های کمپ نشسته‌اند و درخواست پناهندگی دارند … شنیده شده است که مسئولان کشور برای جلوگیری از ایجاد موج پناهجویان غربی به کمپ‌ها موبایل و وسایل ارتباطی پناهجویان صلیب سرخ را مصادره کرده اند تا با اقوام و خویشان خود تماس نگیرند.

  رییس همین صلیب سرخی‌ها مفقود شده است و شنیده شده که لباس‌هایش را در یکی از حمام‌های لوکس کمپ پیدا کرده‌اند. ظاهرا ایشان با پوشیدن لباس مبدل محلی سعی دارد بدون طی مراحل قانونی در کمپ حمیدیه پناهنده شود.

  اگر این مطالب را استاندار خوزستان با شکست نفسی مطرح نکرده است، فقط و فقط بخاطر عدم هجوم مردم سایر استان‌ها به کمپ‌هاست.
  اینها فقط امکانات رفاهی موقتی مردم در کمپ‌هاست و قرار است ویلاهایی با امکاناتی همچون سونا و جکوزی و برف مصنوعی و آبشار عن قریب به سیل زدگان اهدا شود و مردم مسیر خیمه خود تا خیمه دیگر را با مترو و هواپیمای شخصی طی خواهند کرد… برای دانش اموزان نیز در همان کمپ مدارس مدرن راه‌اندازی شده است و دانشگاه‌ویژه این عزیزان به زودی در همان کمپ‌ها افتتاح خواهد شد… در خبری کاملا محرمانه شنیده شده است که یک سقف کاذب با امکان بارش‌نم نم از سد کرخه تا خلیج نیز در حال احداث است که کل این مساحت را با ایرکاندیشنرهای غول پیکر تهویه میکند… بدون هیچ تعارفی به چشم خود دیدم که مزارع تخریب شده کشاورزان با تکنولوژی عجیبی در حال رشد مجدد است و تا هفته آینده، دولت کار برداشت محصول و خرید تضمینی آن با چهار برابر قیمت جهانی را به پایان خواهد رساند و استاندار شخصا جهت تقدیم نقدی مبالغ به تک تک خیمه‌ها اقدام خواهد کرد.

  استانداری همچنین با پرداخت مبلغی به افراد “سیل‌زده‌نما” از انها خواسته است آه و ناله کنند و خود را بدبخت نشان دهند تا مردم با دیدن فیلم و گزارش‌های آنها از آمدن به کمپ‌ها خودداری نمایند.
  الآن که همه واقعیت‌ها را فهمیدید لطفا تقاضای خیمه نفرمایید. سعی کنید در سیل‌های بعدی به جای ساختن سیل‌بند، اجازه دهید سیل شما را ببرد تا از امکانات رفاهی دولت و استانداری برخوردار شوید.