مادر شهید عبدالواحد دریس به فرزند شهیدش پیوست

خورنا- مادر شهید عبدالواحد دریس از شهدای والامقام دوران هشت سال دفاع بندر ماهشهر دعوت حق را لبیک گفت و پس از سال‌ها فراق به فرزند شهیدش پیوست.

زنده‌یاد کاظمیه مادر شهید عبدالواحد دریس از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس بندر ماهشهر در مهرماه سال ۱۳۵۹ و اوائل حمله رژیم بعث عراق به خاک ایران داغ فرزند شهیدش را دیده بود بیش از این دوری پسر خود را تاب نیاورد و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پیکر پاک مادر شهید عبدالواحد دریس از شهدای دفاع مقدس ماهشهر با حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان اسلام، جوانان و نوجوانان خوزستانی تشییع شد و خانه ابدی آرام گرفت.

عبدالرضا فرجیان مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان ارتحال جانسوز زنده‌یاد کاظمیه مادر شهید عبدالواحد دریس از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس بندر ماهشهر را تسلیت گفت.

در روزهای گذشته همچنین پدر سرباز شهید سعید کریمی از شهدای مظلوم عملیات تروریستی ۳۱ شهریورماه اهواز دعوت حق را لبیک گفت و در بهشت میهمان فرزند شهیدش شد.

زنده یاد آمنصور کریمی بابا احمدی پدر سرباز شهید سعید کریمی که در روز شنبه ۳۱ شهریورماه سال ۱۳۹۷ در رژه نیروهای مسلح در بلوار قدس اهواز به شهادت رسیده بود هفت‌ماه بیشتر فراق فرزند شهیدش را تاب نیاورد و به فرزند شهیدش پیوست.

نوجوان شهید عبدالواحد دریس فرزند زیاری از نوجوانان شهید بندر ماهشهر است که در تاریخ بیستم شهریور ماه سال ۱۳۴۳ دیده به جهان گشود و شادی را برای خانواده خود به ارمغان آورد.

این نوجوان ماهشهری در روزهای ابتدایی تجاوز صدام بعثی به خاک ایران یعنی در تاریخ ۲۶ مهر ماه سال ۱۳۵۹ به فیض شهادت نائل آمد و داغ فراق را بر دل مادر خود نهاد.

شهید عبدالواحد دریس در سن ۱۶ سالگی به فیض شهادت نائل شد و نام خود را در زمره ۲۳ هزار شهید گلگون کفن استان خوزستان ثبت کرد.

انتهای پیام/