شهردار خرمشهر: باند رفت بلوار مقاومت در اختیار شهرداری و باند برگشت از آن منطقه آزاد اروند

خورنا: شهردار خرمشهر در خصوص آبگرفتگی وسیع در بلوار مقاومت این منطقه گفت: باند رفت بلوار مقاومت در اختیار شهرداری و باند برگشت آن متعلق به منطقه آزاد اروند است.

محمد نظارت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: بارندگی‌های شدید اخیر در منطقه، آبگرفتگی‌های وسیعی را در بخش‌های مختلف شهر ایجاد کرده است.

وی افزود: شهرداری با تمام تلاش در راستای رفع مشکلات و موانع تردد شهروندان و آبگرفتگی‌های ایجاد شده در خیابان‌ها، کوچه‌ها، معابر و بلوارهای سطح شهر در تلاش است.

شهردار خرمشهر در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر آبگرفتگی وسیع در بلوار مقاومت خرمشهر و چگونگی اقدام در این منطقه تصریح کرد: باند رفت بلوار مقاومت در اختیار شهرداری و باند برگشت آن متعلق به منطقه آزاد اروند است.

وی بیان کرد: تنها در یک سمت بلوار می‌توانیم مانور دهیم و مابقی را منطقه آزاد اروند در اختیار دارد به همین دلیل باید مسئولان این سازمان ورود کرده و اقدام به رفع مشکل کنند.

نظارت ادامه داد: همه تلاش ما در راستای ارتقای شهر و توسعه ابعاد مختلف شهری ا‌ست که مطمئناً این مهم بدون حمایت سایر بخش‌های تجاری و صنعتی نظیر منطقه آزاد اروند محقق نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه بخش اعظم خرمشهر در محدوده منطقه آزاد اروند قرار گرفته است، گفت: مسئولان این سازمان باید بیش از پیش نسبت به مشکلات و کمبودهای شهر تلاش کنند و مردم را دریابند.

شهردار خرمشهر در پایان از شهروندان خواست چون همیشه شهرداری را در راستای تعالی اهداف پیش‌روی شهر یاری رسانند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.