سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز خبر داد:

ﺩﺳﺘﮕﯿﺮﯼ ﺳﺎﺭﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ ﻣﺤﺘﻮﯾﺎﺕ ﺧﻮﺩﺭﻭ ﺑﺎ ۱۴ ﻓﻘﺮﻩ ﺳﺮﻗﺖ ﺩﺭ ﺍﻫﻮﺍﺯ

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز از دستگیری سارق خودرو با ۱۴ فقره سرقت محتویات داخل خودرو خبر داد.

به گزارش خورنا سرهنگ “محسن دالوند” با اعلام این خبر گفت :در راستای طرح پیشگیری از سرقت، مأموران کلانتری ۲۶ اهواز در حین گشت‌زنی متوجه حرکات مشکوک یک خودروی پراید شده که سرنشینان آن با دیدن پلیس بلافاصله سعی در متواری شدن می نمایند.

وی افزود در استعلام به عمل آمده از جانب پلیس، مشخص گردید خودروی مورد نظر حدود ۱۰ روز پیش دریکی از مناطق شهر اهواز به سرقت رفته است، از همین رو پس از طی مسافتی تعقیب و گریز و بی توجهی متهمین به ایست پلیس، در نهایت، مامورین با رعایت قانون بکارگیری سلاح، به سمت چرخ های خودرو تیراندازی کرده و آن را متوقف و سارق را دستگیر می‌کنند.

سرهنگ دالوند ادامه داد: در بازرسی به عمل آمده از خودروی سرقتی تعداد ۲ حلقه لاستیک زاپاس سرقتی کشف شده و متهم که سابقه محکومیت و مصرف مواد مخدر از نوع شیشه را داشت به ۱۴ فقره سرقت محتویات داخل خودرو از نقاط مختلف شهرستان اهواز اعتراف کرد.

سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز در خاتمه ضمن اشاره به تحویل متهم به مقامات قضایی،از شهروندان درخواست نمود تا با رعایت و به کارگیری هشدارهای ایمنی مربوط به پیشگیری از سرقت خودرو مانع رسیدن سارقان به اهداف شوم آنها شوند.