طنز/پیش بینی آمار جرایم غیر خشن در خوزستان!

🔹عزیزی فرمودن که آمار جرایم خشن در خوزستان حدود ۲۰ درصد کاهش داشته!

🔹از نظر من عنقریب به صد در صد هم میرسه!
شما هرجا بری پیگیری کنی، کلی پرونده سر نوبته، هزینه دادرسی و تشکیل پرونده و دودندگی رو هم که بزاری روش، دیگه از پیگیریت صرف نظر میکنی!

🔹از این طرف هم برادران سارق و خفت ‌کن و زورگیر اونقدر در آرامش کامل مشغول فعالیتن و آمار اشتغال جوونها تو این حوزه روز بروز داره میره بالاتر، که شما از پس یکیش بر بیای ، گیر دومی میفتی!

🔹لذا الان یه قرارداد نانوشته ای بین مردم هست که اگه خفتت کردن، هیچ مقاومتی نکن، چون جیب و موبایل و پولتو که حتما از دست میدی، دو سه تا چاقو و مشت و لگد هم نثارت میکنن و شل و پل میشی و احتمالا کلی پول بخیه و دوا درمون بدی! لذا طرف در صحت و سلامت و با هوشیاری و رضایت کامل، هر وسیله‌ای همراهش داره رو به عقد دائم جناب زورگیر در میاره و لااقل با جون سالم از اون مخمصه بیرون میاد!

🔹اصلا مورد داشتیم بعد تحویل گوشی و پول و ساعت به آقا دزده، روبوسی هم کردن و طرف گفته “آقا بازم زورگیری‌ای خِفتی چیزی بود، در خدمتیم. بازم به ما سر بزنید، شما مشتری مدارتر از بقیه همکارات هستی!”
آقا دزده هم شماره تلفن داده و گفته “جنسی چیزی داشتی دیگه خودت زنگ بزن ما هی پا نشیم بیایم کوچه به کوچه دنبالت بگردیم!”

🔹لذا اینجوری دیگه اسمش خفت گیری نیست؛ معامله‌س! یه تجارت پرسود واسه طرفین! یکی پول و گوشی گیرش میاد، یکی هم تو این اوضاع بهم ریخته خاور میانه و داعش و جیش الظلم و القاعده و طالبان و اینا، با امنیت کامل، سالم به خونه برمیگرده!

🔹فقط یه کم باید زودتر جنبید و رفت سر کار؛ چون مورد داشتیم طرف کلی با قربانی-یا بهتره بگم مشتری- احوالپرسی کرده و با ارائه لبه‌ی تیز قمّه درخواست گوشی کرده، طرف هم معذرت خواهی کرده و گفته که پیش پای شما تقدیم کردم به یکی دیگه از همکاراتون!

🔹خلاصه اگه آمار جدید تولید شغل و اشتغال رو از دولتمرد عزیزی شنیدید، زیاد تعجب نکنید؛ همه آمار تماماََ واقعی و درسته. اون هم کاملا مسالمت آمیز و دور از خشونت!

🔸و منه التوقیف!