گلمرادی: نباید همه پتروشیمی‌ها و امکانات به بندر امام واگذار شود/ انهایی که در بندر امام پرچم‌دار بودند، می‌دانستند که با شورش و آشوب کاری از پیش نمی‌برند/ افرادی که مدعی ماهشهری بودن هستند خیانتکاران در حق ماهشهر بودند

خورنا -با شهرستان شدن بندر امام مشکلی برای بندر ماهشهر به وجود نخواهد آمد البته حق و حقوق ماهشهر نیز باید صیانت شده و نباید همه پتروشیمی‌ها و امکانات به بندر امام واگذار شود.

به گزارش خورنا به نقل از فارس، نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از اختلافات بین ماهشهر و بندر امام سود می‌برند، گفت: راه نجات این دو شهر رفع اختلافات موجود است.

علی گلمرادی عصر امروز در جلسه هم‌اندیشی با شهردار و اعضای شورای این شهر اظهار کرد: عده‌ای سال‌های سال است با ایجاد اختلاف بین قومیت‌ها و شهرها باعث رقم زدن وضعیت کنونی منطقه شده‌اند.

وی ادامه داد: اگر امروز صنعت به منطقه توجهی ندارد به دلیل درگیری‌های بیهوده‌ای است که ما را از حق و حقوق خود غافل کرده و مشکلات امروز حوزه انتخابیه را رقم زده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: باید با یک رویکرد جدید در جهت رفع مشکلات تلاش کرده و با ریشه‌کن کردن اختلافات موجود برای ارتقاء منطقه نهایت کوشش و مساعی خود را به کار ببریم.

گلمرادی با بیان اینکه با ارتقاء منطقه هیچکس متضرر نخواهد شد، افزود: اگر امروز بندر امام رشد پیدا کند باعث رشد و پیشرفت بندر ماهشهر نیز خواهد شد چرا که خود را با بندر امام قیاس خواهد کرد و به خود تکان خواهد داد.

وی متذکر شد: عده‌ای مخالف ارتقاء منطقه و رشد ماهشهر و بندر امام هستند، این افراد مسؤولان کم‌عرضه‌ای هستند که نمی‌خواهند در بحث رقابتی بین شهرها زیر سئوال بروند.

این نماینده مجلس دهم تصریح کرد: با شهرستان شدن بندر امام مشکلی برای بندر ماهشهر به وجود نخواهد آمد البته حق و حقوق ماهشهر نیز باید صیانت شده و نباید همه پتروشیمی‌ها و امکانات به بندر امام واگذار شود.

گلمرادی گفت: فلسفه شهرستان شدن بندر امام این است که استقلالی صورت بگیرد و ظرفیت‌ها به سود منافع ملی و مردم منطقه بهره‌گیری شود؛ بدون تردید توان یک بخشدار برای بهره‌گیری از ظرفیت‌ها در مقایسه با فرماندار متفاوت و توان کم‌تری است.

وی اظهار کرد: خیلی‌ها دوست ندارند مسائل و مشکلات مردم حل شود، همان‌هایی که در بندر امام پرچم‌دار بودند به خوبی می‌دانستند که با شورش و آشوب کاری از پیش نمی‌برند، این افراد آگاهانه می‌خواستند مانع تغییر و تحولات شوند.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در خانه ملت متذکر شد: در ماهشهر نیز همین‌گونه است، همان افرادی که مدعی ماهشهری بودن هستند خیانتکاران در حق ماهشهر بودند، مگر می‌توان ماهشهر را با تنش، شورش و ایجاد سر و صدا و هیاهو نجات داد.

گلمرادی عنوان کرد: تا زمانی که منطق و امکان مذاکره و بحث منطقی وجود دارد پشت تریبون رفتن و ایجاد بلوا و آشوب به چه معنی است؛ در کشور تشکیلات و ساز و کاری وجود دارد و همه باید تابع قانون و اصول باشند.

وی با تأکید بر اینکه باید بحث حریم و محدوده هرچه سریع‌تر به سرانجام رسیده و به پایان برسد، افزود: شهرستان شدن بندر امام نه تنها هیچ تضادی با منافع بندر ماهشهر ندارد بلکه به رشد و ارتقاء این شهرستان نیز کمک خواهد کرد.

این نماینده مجلس دهم اضافه کرد: به واسطه اینکه بندر امام شهرستان مستقل نیست و بخشی از بندر ماهشهر به شمار می‌رود بخش قابل توجهی از اعتبارات مالی ماهشهر به آن اختصاص پیدا می‌کند.

گلمرادی تصریح کرد: اما در صورت شهرستان شدن بندر امام اعتبارات مالی جداگانه‌ای به آن اختصاص پیدا خواهد کرد و هر دو شهرستان مسیر تعالی و توسعه و پیشرفت را طی خواهند کرد.

وی ادامه داد: مردم بندر امام باید دوست داشته باشند و خوشحال باشند که بندر ماهشهر ارتقاء پیدا کند، اگر اختلافات موجود رفع شود بستر برای توسعه شتابنده ماهشهر و بندر امام فراهم خواهد شد.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس متذکر شد: نباید اجازه دهیم به دلیل اختلافات منابع دو شهر هدر برود، وزارت کشور، فرمانداری، بخشداری و شورای شهر باید پای کار آمده و اختلافات را رفع کنند.

گلمرادی اظهار کرد: جوانان این منطقه که شرایط اقلیمی و سختی‌های فراوانی را تحمل می‌کنند حق دارند از امکانات خوب، معیشت مناسب، جاده‌های ایمن و بهداشت و درمان پیشرفته بهره‌مند شوند.

وی گفت: صنایع امروز باید به گونه‌ای دیگر وارد کار شده و با هزینه‌کرد در این بخش‌ها که در واقع سرمایه‌گذاری برای خدمت به انسان‌هایی است که چرخه اقتصادی مملکت را می‌چرخانند، در راستای رفع مشکلاتی که عمدتاً خود باعث و بانی آنها هستند گام بردارند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سزاوار نیست با وجود این همه ظرفیت، مردم با این حجم مشکلات مواجه باشند، تنها با کار و تلاش و اقدام و عمل می‌توان این وضعیت را تغییر و مردم را نجات داد.

گلمرادی در پایان اضافه کرد: اگر صنعت و سازمان بنادر و دریانوردی در توجه به مسئولیت‌های اجتماعی خود وارد عمل نشوند و اقدام قابل توجهی صورت ندهند باید در انتظار واکنش و رفتار نامعقول باشند، چرا که این همه فقر و حاشیه‌نشینی، جاده‌هایی که تبدیل به کشتارگاه شده‌اند و وضعیت نا به‌سامان بهداشت و درمان، همه ناشی از وجود و فعالیت صنایع است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • بزرگترین دروغگو زمان، نماینده ماست

 • سلام
  گلمرادی قول داد مشکلات امیدیه و جایزان رو حل کنه ولی انگار فقط سربندر رو میبینه واقعا متاسفم واسه رایی که بهشون دادیم

 • اقای گلمردای از زحمات شما تشکرمیکنیم،من نمیدونم نماینده های قبلی چکارکردن برای این دوشهرکه این بنده خداانجام نداده،اتفاقاتنهاکسی کسی که باشرف و وجدان داره کارمیکنه گلمرادیه،سربندرهم هرچه زودتربایدشهرستان بشه تامردم بدبختش به رفاه برسن،توماهشهرهمه جورامکانات هست من نمیدونم اینقدخوردیدسیرنشدید چرافکرمیکنیدپتروشیمی فقط متعلق به ماهشهره واقعا ادمای زیاده خواهی هستید.

  • اقا یه چندتا از اون امکانات توی ماهشهر رو بگو کجای ماهشهره و چیه تا منم برم استفاده کنم…..

 • باسلام خدمت همه،درکلام اول فقط میخوام بگم برای شما همشهریان ماهشهربسیارمتاسفام ازصحبتهای شما،من نمیدونم چرا اینقدسخت میگیرید واینقندموضوع روبزرگ میکنید،این حق سربندراست که شهرستان بشودوقسمتی ازپتروشیمی وبندربه این شهرتعلق بگیردهمانگونه که به ماهشهرتعلق گرفته است،شهرهای هستندباجمعیت بیست هزارنفرکه شهرستان شدند اونوقت سربندر باجمعیت صدهزارنفرچرانبایدشهرستان بشه ازحرفاتون مشخصه که خیلی سوختید واقعابرای شما متاسفام…

  • اقا امید من ماهشهری نیستم و اتفاقا به گلنرادی شما رای دادم ولی الان متاسفم از انتخاب اشتباهم چون ایشون فقط و فقط سربندر رو میبینه و بقول شاعر سالی که نکوست از بهارش پیداست……

 • AGHA JON
  فکری بحال شهروندان شهرک گاما سربندر کن

 • همه دوستانی که مشکلات رو بیان کردند و خواستار رفع آنها توسط آقای گلمرادی هستند ، مگه ایشون الان چند ساله توی مجلس هستند که این همه مشکلات رو باید حل میکردند و نکردند ؟

  • ایشون با این حرفای نسنحیده وضو از این بدتر نکنن کافیه
   بنده بشخصه امیدی به انجام کاری از طرف ایشون ندارم حالا یک ماه یا یک قرن باشه

  • بیخیال داداش چون گلمرادی نمایندس اینجور میکنن.بنده خدا تازه رفته مجلس بعدنگا چی میگن کلا چیزی ازمنطق و حق سردرنمیارن.

 • جناب نماینده محترم، بنظر بنده بهتره جنابعالی سکوت پیشه کرده و کمتر افاضات بفرمایید چون هم بنفع مصالح منطقه وهم بصلاح خودتان است

  دوستدار شما

 • اقای گلمرادی بجای این حرفها تا حالا چه کار مثبتی برای حوزه انتخابیه انجام داده اید لطفا اعلام کن

 • آقای گلمرادی مردم به شما رای دادن کاری پیش ببرید نه فقط شعار بدین بجای ایجاد تفرقه امکانات به شهرها بیارید

 • تا چ موقع باید غریب پرست خودی خراب کن باشیم؟؟؟؟
  ننگ بر شما که پشت به یک نماینده سالم و بومی کردید و به غریبه چسبیدید بخاطر منافع شخصی خودتان و امتیازات ویژه از قبیل پیمانکاری و گرفتن زمین و پول و امتیاز و…. از آقای گلمرادی.
  به راحتی اجازه دادید ی غریبه پرونده دار به ریش مابخندد و تفرقه ایجاد کند و شما را از اصل خود دور کند.
  آقای ماهشهری و هندیجانی و امیدیه باشما هستم. کمی به خودتون بیاین کجای ایران اینکارو کردن که شما با دست خودتون این بلا رو بخودتون اوردین!!!!

 • کوره ها
  شهر باشه ، استان باشه یا شهرک
  امکاناتش باید متناسب باشه گلمراد!!!!!!!!!!!!

 • متاسفانه ایشان قانون و مقررات راقبول ندارد
  صلاحیت این اقدامات با مراجع ذیصلاح است گلمراد!!!!!!!
  بجای موج سواری
  بفکر باشی امکانات را به ماهشهر و سربندر بیاوری
  قطعا در این امواج که خود ایجاد می کنی غرق خواهی شد!!!!!!
  همانند استعفای شهرداری در ماهشهر و سربندر

 • اینا همش فریبکاریه وگرنه ایشون چرا طرح آوردن آب کوثر (سد دز) به کل حوزه که توسط حاج حبیب پیگیری شد را مسکوت گذاشتن و فقط چسبیدن به گرم کردن تنور دعوای ماهشهر و سربندر؟؟!!
  گویا نماینده محترم کاری بجز این ندارن و همه وقت و انرژیشونو گذاشتن واسه ایجاد تفرقه و اختلاف افکنی!!

 • آقای گلمرادی یه سوال ساده منو جواب بدن ممنون میشم و اون اینکه پیگیری دانشکده پیراپزشکی ماهشهر که مجوزشم توسط نماینده پیشین گرفته شده و میتونه کل حوزه رو متحول کنه رو چرا انجام نمیدین؟؟ و اگه برنامه ای واسش دارید اعلام بفرمایید

 • کاش یه کمپین درست میشد برای جلوگیری از کارهایی که گلمراد بر علیه ماهشهر پیگیری میکنه

 • سپاس
  خورنا

 • چطور این … در حضور شورا اینجور مغلطه کرده،واقعا کسی از نمایندگان شورا نمیتونسته جواب این آقای خود شیفته رو بده

 • دوستان بنده هفته ها قبل در همین سایت خورنا ذیل مطلبی تحت عنوان اینکه گلمرادی در سخنرانی پیش از نماز جمعه بیان کرده که “من متعلق به همه حوزه هستم” نظری با این شرح نوشته و امروز جهت یادآوری و تنویر افکار عمومی مجددا آن بازنشر میدهماحتمالا یکی راههای از بین بردن کمبودهای مورد نظر ایشون جدا کردن کامل پتروشیمیها و سربندر و شهرک طالقانیه که مقدماتشم چیدن و جناب خبیر بعنوان استاندار بطور کامل باهاشون هماهنگه…لابد اینم یه نوع خدمت به ماهشهره دیگه و یه وقت خدای ناکرده فکر نکنید ایشون قصد نابودی ماهشهر رو داره…..اصلا و ابدا
  مردم ماهشهر خبرای خوبی واسه شما در راه نیست اینو کی گفتم حالا ببینید این اقا چطور کمر شهرو بشکنه و شهررو ببره به چهل سال پیش…حالا خواهید دید
  از تبدیل ماهشهر به یه ده بزرگ تا خوابوندن همه طرحهای عمرانی مانند جلوگیری از احداث اسکله های تجاری در ماهشهر و عدم پیگیری مجوز دانشکده پیراپزشکی ماهشهر تا عقیم کردن تلاشهای نماینده قبلی درجهت تبدیل ماهشهر به شهرستان ویژه که بعد از انتخابات قرار بود نهایی و اجرایی بشه که این اقا حتما جلوشو خواهد گرفت…
  شما درحالیکه قول دادید بودجه طرحهای عمرانی ماهشهر رو قطع کنید فردای انتخابات با زدن پیامک همگانی احداث بزرگترین و مجهزترین بیمارستان خاورمیانه در سربندر در عرض شش ماه آینده رو دادید خب اینم از قسمتی از همون عدالتی که قولشو به ما داده بودین… تا اجرای عدالتهای بعدیتونم خدا بزرگه!!!!!

 • هرچند شاید این نوشته اطلاع رسانی نشود،اما مگر نماینده چیزی زیاد ی گفته بندرامام باید شهرستان شود والسلام در ضمن بنده خدا گفته حق وحقوق ماهشهری ها از پتروشیمی باید محفوظ بماند ، در ضمن راست گفته اگر کسانی که جلوی راه اصلی را در بندرامام گرفتند خائن هستند ،همان افرادی که در ماهشهر کفن پوشیدند نیز از این قاعده مستثنی نیستند واگر کسی به غیر از آقای آقاجری نماینده بود باید این افراد به وزارت اطلاعات معرفی می شدند .همیشه از خدا بترسید.

  • آقای محمد کسی مخالفتی نکرده چرا مغالطه میکنید؟؟؟؟ یا واقعا متوجه نیستید یا خودتونو زدید به خواب
   نماینده کنونی با این طرز بیانش دارد باعث ایجاد جو تنش و اختلاف بین دوشهر شده است درست ادامه همان برنامه شومی که در این چند سال دوران شهرداری ایشان انجام داد الانم دارن در جایگاه نمایندگی به ائامه کار مبادرت نموده و این جو رو مسمومتر میکنند و این از جایگاه و شان یک نماینده بدور است … درضمن افرادی که در ماهشهر کفن پوشیدند فقط خواستن جلوی آوردن مرز ماهشهر تا فرودگاهو بگیرن و از انجام این حق کشی آشکار ممانعت کردند….ضمنا برادر من اگه قرار بر معرفی کردن افراد اخلالگر به اداره اطلاعات باشد خب پس باید اون افرادی که جلوی ماشین رییس جمهور رو گرفتن و راه بندان درست کردن و یه چالش بی سابقه امنیتی ایجاد کردند رو میگرفتن و یا اونایی که چند وقت پیش به استاندار محترم توهین کردند و جو رو امنیتی کردن رو دسنتگیر میکردن ضمنا اگه میخایید بازم بیشتر بدونید برید سراغ روز ۲۲بهمن و اونایی که بجای شعار مرگ بر آمریکا شعار مرگ بر ماهشهری دادن بگیرید و چندین مورد و هنجارشکنی دیگر…. حالا اصافا و وجدانااینکه چه کسی باید از خدا بترسد چه کسانی هستند؟؟؟!!!

 • آقای گلمرادی اومدی درسش کنی یا بدترش کنی؟؟،!! اصلا معلومه شما با خودت چند چندی؟؟!
  تا دیروز اولویتهات اشتغال و این حرفا بود امروز شدی آلت دست برخی متعصب معلوم الحال؟؟!!!

 • عجب آدمیه ایشون الان وقت این دعواها نیست اینو یه بچه هم میدونه اونوقت کدوم نابغه ای این حرفای ناپخته رو واسه شما برمانه ریزی کرده که بگویید ؟؟؟؟!!!

 • چهره واقعی ایشان در کمتر از یک ماه برای ما رو شد همین الان خیلی از مردم و شیوخ و بزرگان عرب در شهرک از ایشون روگردان شدن

 • واقعا خورنا ثابت کرده رسانه ملی و خوزستانی می باشد و هدفش خدمت به مردم بیچاره می باشد

 • گلمراد زیر یک سال زمین میخورد با این روال غلط و منش خاله زنکی و حاشیه سازی ها

 • خورنا از روشنفکری تان سپاسگذاریم. انتظار میرود سایر خبرگزاریهای دیگر هم کمی غیرت از خورنا ببینند.

 • ای کاش دکتر گلمرادی بجای تنش جدید برای ما همین بیمارستان امام موسی را تجهیز کند ما سربندر و ماهشهر سالهاست برادر هستیم

 • آقای گلمرادی آن موقع که خودتان از بودجه شهرداری هزینه تجمعات رامیدادید ما آشوب گر نبودیم الان چه شده یکباره آشوب گر شدیم

 • گلمرادی اگر دست به خام معشور بزنی با قهر بندرماهشهر طرف خواهید بود.

 • من به جانب خودم و جامعه دانشجو برای چنین نماینده متاسفم

 • هواداران سود جو گلمراد ی مردم بندرماهشهر شما رانمی بخشد

 • این حرفها چه چیزی را میخواهد روشن کند جناب آقای گلمرادی ؟؟ شما با ادعای ایده و فکر رای مردم را جذب کردید با این بیانات تان تنها بوی فتنه جدید میاد

 • گلمرادی فکر کردی کی هستی هنوز نیامده داری فتنه میکنی . اونایی که با افتخار برایت ستاد زدند باید برن بمیرن اونی که با صدای بلند فریاد عرب و عجم زد باید ببیند و خودش را در زباله دان تاریخ بیندازه.ماعشیره عثمانی این توهین شما را محکوم میکنیم

 • جناب گلمرادی همونطور که توی سربندر آقایان … و…. فردای انتخاب شدنت بهت گفتن دست از پا خطا کنی نابودت میکنیم ماهم از ماهشهر همینو تکرار میکنیم البته با صدای رساتر و قاطعتر… پس حرمت خودتو حفظ کن جناب نماینده!!!
  الان خیلیا از انتخاب شما پشیمونن پس مراقب باش!

 • ماهشهر و سربندر یکی هستند و جدایی ناپذیر
  آقای گلمرادی آشوب به پا نکن
  همون مردمی که به شما رای دادند همون هم میتوند شما رو عزل کنند
  در ضمن مواظب اکثزیت خاموش هم باش
  وای به روزی که بلند شم

 • اقای نماینده چرا اینهمه تزویر؟؟!!!!
  سردسته این باندهای هنجارشکن و آشوبگر خود جنابعالی و برخی معلوم الحال نبود؟؟؟
  تامین کننده هزینه هنگفت اون لشکرکشیهای خیابانی از پول شهرداری زمان جنابعالی نبود؟،!!!
  واقعا جای تاسفه که شما نماینده ما شدید!

 • گلمرادی تو هم زده شده چرا اینقدر زود

 • آقا گلمرادی بعنوان نماینده واقعا باعث ناامیدی ما شدن با این طرز بیان و کلام نشون دادن اصلا در خور و شان مجلس نبودن که متاسفانه باید چند سال ایشون رو تحمل کنیم البته خدا کنه تو این مدت باعث نابودی بیشتر منطقه نشوند و انشالله در دوره بعد مجلس یک فرد آگاهتر و شایسته تر انتخاب شود

 • جای بسی تاسفه ،آقای گل مرادی به جای اینکه ماهشهر رو شهرستان ویژه کنه داره عقب گرد می ره ،
  گل مراد حالا که شانس یارت شده چند تا طرح کارشناسی بریز

 • مردم عزیز امیدیه ،جایزان، هندیجان روی سخنم بیشتر با شما است عملکرد گلمرادی را میدانستید و رای دادید از اولش قرار نبود به غیر از سربندر برا جایی دیگه کاری کنه همه قولهاش بهتون دروغ بود خواهید دید.

 • واقعا ناامید شدیم از رایی که واسه شما دادیم جناب گلمرادی…. بعضی دوستان گفته بودن شما بیشتر بدرد حرف زدن و تهدید عوامفریبی میخورید ولی اشتباه کردیم اینجوری فقط دارید وجهه خودتونو بعنوان نماینده کل حوزه از دست میدین… و ظاهرا هنوز متوجه جایگاهی که با رای همین مردم بدست آوردین نشده اید…

 • جناب آقای گلمرادی عجله نکن برا قولهایی که به اسپانسرات دادی چهار سال وقت داری
  ای بابا یادم رفته بود که چقدر تعدادشان زیاده هم اسپانسر ای تو منطقه وهم آنهایی که از دورتر کمک کردن تا به اهداف خودشون برسند .
  افسوس که غریب پرستی این مردم کار دستشون داد و حالا حالها باید بکشید .

 • تاریخ به ما نشان می دهد که هیچ کسی دلسوز تر از سردار برای منطقه ما وجود ندارد و نخواهد داشت……

 • با سلام می خواستم به آنهایی که کور کورانه نماینده ای دلسوز وپاکدست را یاری نکردن یادآوری کنم شاید تو این چهار سال بارها از کار خود پشیمان شوند ولی فایده ای ندارد .

 • با سلام و قبولی طاعات و عبادات.بنده وقتی گفتم رای ما سردار است و به لیست امید در ماهشهر امیدی نیست اما دوستان شاکی شدند.الان بایستی چه کار کرد؟!

 • آقا مراد عزیز
  یا
  گلمراد
  بنده بچه بندرشاهپور و سربندرای ام
  از زمان اسکله چوبی که فقط راه آهن داشت و کامیون ممنوع بود
  تا……….
  سال ۱۳۵۴ خورشیدی که بدستور محمدرضا شاه ، شهر سربندر ایجاد شد
  در سال ۱۳۶۱ که در سربندر خواستند تعاونی مرزنشینان بزنند اسم سربندر را به بندرامام خمینی تغییر دادند و از من جهت پذیرش مسئولیت دعوت کردند
  چون تشکیل دهندگان این تعاونیافراد مثبتی نبودند
  با آنها کار نکردم
  متاسفانه در سنوات بعدی افراد فرصت طلب و بکمک پول های ….. حمل و نقل که بسیار زیاد هم می باشد
  اراضی ماهشهر را بناحق به سربندرملحق کردند
  مرز ماهشهر و بندرامام خمینی از پاسگاه پلیس راه الی دریا ، ریل راه آهن است
  شماها که بچه انقلاب هستید چرا از اسامی مقدس خود چنین سوءاستفاده می کنید
  حتما ما طاغوتی هستیم!!!!!!
  این کار شماها بازخورد بدی در نوه های ما دارد
  بسه موج سواری و سوءاستفاده!
  اراضی ماهشهر به آنها بدهید و ایجاد تشنج نکنید!
  اگه شماها عرضه داشته باشید ، سربندر و این همه اسکله کافی است!
  از زمان قاجار تاکنون نام ماهشهر با نفت و پتروشیمی عجین شده و با پول…. نمی شود اراضی اش را صاحب شویم!!!!!!!!!!!!

 • قلمراد
  بسه موج سواری-قول دادی همه چی بشه مال سربندر

 • خورنای عزیز این مطالب شماباعث نفاق می شود.چرا اسم جایزان ازسربرگ دفترایسان حذف شد وبندرامام جایگزین شد

 • جناب گلمرادی هرچه سریعتر از مردم اصیل ماهشهر عذرخواهی کن.
  وگرنه باور کن چنان آتشی درست بشه که خودت مجبور به استعفا بشی.
  بازی بازی با دم شیرهم بازی؟
  مواظب باش
  اینه نتیجه انتخاب یک غیر بومی

 • باسلام به مردم حوزه
  خوشبختانه این که نماینده مجلس اقاى گلمرادى هرچه که دراین چهارساله پیش رو بیشتر نطق وسخنرانى کند ،بیشتر عدم کفایت و لیاقت ایشان اشکار خواهد شد ،منظورم این است که بر همین مردمى که به ایشان بدون تفکر راى دادند اشکار خواهد گشت واین از عجایب زبان وسخن است ودیگر بدبختانه اینکه تمامى مردم حوزه بایست منتظر پایان یافتن این چهار سال باشند وشاهد بیشتر شدن مشکلات دراین حوزه ….اى کاش مردم کمى بیشتر تعقل داشته باشند ودراین چهارسال به دقت سخنان وعملکرد نمایندشان را پیگیرى نمایند وسرمایه سیاسى ودانش سیاسى جمع اورى کنند تا دردوره هاى اینده با اگاهى راى دهند وتسلیم قضا وقدر خودساخته نشوند

 • قبل از گلمرادی هم قرار بود سربندر شهرستان بشه …
  و واقعا اقداماتی حاج حبیب کرد و حالا نشد ولی قرار بود بشه ..

  اوج متن اونجاست که زیرکی و پیام نماینده رو میرسونه که میگه:

  “شهرستان شدن بندر امام مو جب پیشرفت ماهشهر میشه .چون خودشو مقایسه میکنه و تکون میخوره ”

  این یعنی خیلی برنامه ها برا بندر امام وداره .

  خدا کنه هر چه پیش میاد به نفع مردم بشه

 • مامردم هندیجان اجازه نمیدهیم سربندر و گلمراد نو ظهور معشور که فقط نومش بیش از ۱۰۰سربندر قدمت داره را تکه تکه کنند

 • من تقریبا بیست سال درماهشهرکار زندگی می کنم فرزندانم زاده اینشهر هستند اما متعجبم از ان دسته از مردم این شهر هست که چجور چنین نماینده ای را به مجلس راه دادن

 • جناب گلمرادی که الان سوار بر اسب مراد شد و ترک تازی میکنند واقعا بیشتر از هر کسی سود این اختلافاتو برد چیزی که خوابشم نمیدید… ضمنا ایشون اگه بفکر ماهشهر و ارتقای امکانات بندرامام هستن خب چرا بحث شهرستان ویژه شدن ماهشهر رو پیگیری نمیفرمایند که کل منطقه ماهشهر و بندرامام از اون بهره ببرند؟؟!!
  در اینصورت بودجه و امکانات این دو شهر که خیلی بالاتر میره!!!
  کسی نیست به ایشون و اتاق فکر ضدماهشهریشون شون بگه دوتا فرمانداری نیم بند در ده کیلومتری هم بهتره یا یه معاونت استانداری مقتدر؟؟؟!!!!!
  این جمله رو خوب دقت بفرمایید:
  “با شهرستان شدن بندر امام مشکلی برای بندر ماهشهر به وجود نخواهد آمد البته حق و حقوق ماهشهر نیز باید صیانت شده و نباید همه پتروشیمی‌ها و امکانات به بندر امام واگذار شود”….
  جمله دیگر ایشان: “با شهرستان شدن بندرامام هیچ مشکلی مشکلی برای ماهشهر میس نخواهد آمد” …. !!
  ایشون بنظرم دیگران رو ناآگاه به مسایل روز فرض کردن و اینکه از همین الان شهر خودشونو صاحب بلافصل صنایع محسوب کرده و علنا گفتن بخشی از صنایع پتروشیمی بندرامام رو به ماهشهر صدقه بدن!!
  این بیشتر توهین آشکار به شعور ماهشهر و مردم ماهشهره و عمل ایشون با حرفهای نماینده ای که پشت تریبون مقدس نمازجمعه میگن من به همه حوزه ها تعلق دارم کاملاددر تضاده!!!
  دوستان واقعا متاسفم که باید شاهد روزهای سیاه و تاریک برای شهر باشیم حالا اونایی که رای ندادن یا واسه این بابا تبلیغ کردن بیان همشهریاشونو جواب بدن!
  چیزی که مشخصه اینه که قضایا بنفع ماهشهر منجرنخواهد شد زیرا اتاق فکر انتخاباتی ایشون بیشتر از افرادی تشکیل شده که از عوامل اصلی اختلافات بین دوشهر بوده و با سبقه و طرز تفکر شوم این تیم باید در انتظار روزهای بدتری برای ماهشهر باشیم
  ایشون بجای اتخاذ موضع بیطرفی بعنوان نماینده همه حوزه، با وارد شدن به یک بازی خطرناک از پیش تعیین شده، توی همین افاضاتشون آب پاکی رو دست همه ماهشهریا ریختند و صنایع پتروشیمی رو بطور متعلق به سربندر اعلام کردند و بخشیدن که واقعا جای تاسف داره….
  راسی ایشون چرا حرفی از شهرستان ویژه شدن ماهشهر نمیزنند؟؟؟!!!
  آیا تا حالا به نظر عقلا و کارشناسان در مورد مزیتها و امتیارات فرمانداری ویژه شدن ماهشهر در مقایسه با شهرستان شدن سربندر توجه کردند؟آیا اومدن ببینن کدوم راه حل بنفع منطقه هست؟،!!!
  حقیر روز اول عرض کردم که ایشون نماینده شهر خودشه و بفرض محال حتی اگه میخواستند هم نمیتونن و اجازه ندارن امتیازی برای ماهشهر بگیرند!
  هدف از اوردن گلنرادی فقط نابود کردن ماهشهر بود و بس…..

 • سلام.محدوده خط قرمز ماهشهریاست.شهرستان بشن ولی دست به پتروشیمی ها ما رو کفن پوش میکنه

 • بابا یکی جلوی این باصطلاح نماینده رو بگیره !!!این که داره مثل افراد رد صلاحیت شده که بر طبل اختلاف قومیت ها می کوبیدند صحبت می کند!!!

 • من پیامهای و دغدغه مردم عزیز شهر را کم وبیش خواندم. اما مخاطبم شخص نماینده گلمرادی می باشد: گلمرادی عزیز ببینید خیلی کوتاه به سوالات بنده پاسخ بدهید؟
  ۱ – کسانی که راه بر ریاست جمهوری بستند چه کسانی بودند و از کدام شهر بودند؟
  ۲- کسانی که تجمع درب مجلسص در ادوار مختلف با بودجه بیت المال و بودجه ی که در زمان شهردار بودن شما به آنها داده شد که درب مجلس تجمع کنند چه کسانی بودند و از کدام شهر بودند؟
  ۳- آنهایی که در راهپیمایی دشمن شکن قدس و ۲۲ بهمن بر علیه مردم بندرماهشهر شعار و لعنت می فرستادند از کدام شهر بودند؟
  ۴- خطیب جمعه ی که بارها تریبون مقدس مصلا را بر علیه مردم ماهشهر به باد اهانت میگرفت از کدام شهر بودند؟
  ۵- مردمانی که درب استانداری تجمع کردند از کدام شهر بئدند؟
  ۶- مردمانی که در شهرک طالقانی مقابل استاندار محبوب مقتدایی قد علم کردند از کدام شهر بودند؟
  ۷- آنهایی که دست شان به پایشان میخورد مردم این شهر و تابلوهای راهنمایی که نام بندرماهشهر بر روی آن نوشته شده بود را تیراندازی یا با رنگ مخدوش میکردند از کدام شهر بودند؟
  وووو هزاران دلیل و برهان دیگر برای محکوم کردن شخص جنابعالی می باشد که باید حد وحدود خود را بدانید.
  شما شهردار نیستید که همانند دوران شهرداری هرکس هرچیز گفت تو گوشش بزنید شما نماینده هستید و باید بسیار محترمانه عمل فرمایید.

 • واقعا این نحوه ی صحبت کردن نماینده ای که واقعا در حد نمایندگی نیست!!!جای تاسف دارد!؟؟؟البته ایشان وقتیکه با دیوانه ومحجوری ومعلوم الحالی مثل باقری هتاک عکس می گیرد یعنی دهن کجی به مردم غفلت زده ی ماهشهر

 • بی اخلاقی در نظرات بیداد می کند !!!! ..
  و متاسفانه هنوز که هنوزه هی می خواهیم در فکرمان بپرورانیم که اول خودم دوم خودم سوم خودم ..!!!
  کلا همه چیزمان در سراسر کشور از پایه خراب است خراب … همه چی سرکاریه ..!!

 • آقا حمدالله لطفا خودت را خسته نکن بروید به شیوخ و اونهایی که تنها برای جیبشان و دنیایشان به ایشون رای دادن و اونایی که برای ۱ هفته انتخابات پشت ماشین خودشان اهانت کردن به فرزند این شهر به اونها بگید باهاش برخورد کنند چون آقای گلمرادی مرید همین اطرافیانش هست .

 • از مسولان محترم تقاضا داریم مطالب و اهانت آقای گلمرادی را به ایشان تذکر بدهند

 • بفرما ما چشم به یاری و پیشرفت داشتیم حالا آقای نماینده شده آتش بیار معرکه خدا رحمی کن به ماهشهر مظلوم

 • آشوبگر خودت هستی که هنوز نیومدی داری آشوب بپا میکنی

 • وای خدا یکی اینو بگیره بهش آب و غذا بده چرا اینجوریه

 • اقای گلمرادی شما موظف هستید از امروز به بعد پیگیر باشید و عوارضی که پایانه حمل و نقل به شهرداری بندر امام می دهد یه بخش ان بر اساس سرانه جمعیت به شهرداری بندر ماهشهر داده شود

 • ای بابا یکی به گلمرادی بگه برو تاریخ بخوان بعد بیا دم از این مسایل بزن. شما ببین مگه پتروشیمی ها چکار کردن برای ماهشهر خوشتیپ بیمارستان حاج معرفی نه ماله بندرامام خمینی ماهشهره نه ماله پتروشیمی های ماهشهره . خوبه بدونی پتروشیمی ها اگر صدقه ی هم دادن در زمان سردار جبهه و جنگ حاج حبیب آغاجری بود وگرنه اینها تا حالا گلی به سر ماهشهر نزده اند.بهتره به فکر خدمت و آوردن بودجه باشید تا ایجاد فتنه

 • آقایونی که ادعا شون می شد و می گویند ما ماهشهری هستیم ولی بخاطر لیست امید به گلمراد رای دادیم بخاطر لیست امیدشون هم بروند حقوق ماهشهر رو زنده کنند

 • بیا بنشین کنارم تا برایت بگویم از بی کسی این مردم

 • نمیدانم چی بگم ولی متاسفم برای خودم که به شما بگم نماینده ام هستی این ۴ سال هم به سر خواهد آمدبرو خجالت بکش مردم این شهر را به چه دلیل آشوبگر فریاد میزنید

 • به کجا چنین شتایان گلمرادی جون

 • اهالی مدینته ماهشهر اتحدو اتحدو .

 • ما بزرگان وجوانان و ریش سفیدان طایفه قنوات اگر بار دیگر برای زیاده خواهی گلمرادی و سربندری نیاز باشه بازهم میام تو خیابان.آقای گلمرادی بجایی که مردم نجیب بندرماهشهر را تحقیر کنید بهتر است هرچه سریعتر موضع خودت را تغییر بدهید.

 • آقای گلمرادی دست بکش.محدوده خط قرمز ماست.دروغگو.چرا گفتی من کاری بهوشهرستان شدن سربندر ندارم

 • اقای گل مرادی اجازه بده مهر اعتبار نامه تان در مجلس خشک شود بعد مردم رو آشوبگر بنام

 • اقای گل مرادی اجازه بده مهر اعتبار نامه تان در مجلس خشک شود بعد مردم رو خائن بنام

 • من از امیدیه هستم و کسی هستم که به آقای دکتر گلمرادی رای دادم. اما واقعا با این گونه برخوردها و صحبت ها که همانند همان خس و خاشاک هاست !!!! میخوام بگم آقای گلمرادی شما در مسجد جامع قول دادید توان بیشترتان را برای حل مشکلات امیدیده میگذارید . اما الان نطق در مجلس و سخنرانی هایتان درماهشهر و سربندر فقط نجات سربندراست من برای خودم و کسانی که به شما رای دادن متاسفم

 • اقای گلمرادی سربندر رو شهرستان که هیچ برو استانش بکن ولی دست به سرزمین های ماهشهر بزنی به زرس قاطع می گویم کاری خواهیم کرد کارستان این خط و این نشون

 • من به عنوان یک غیربومی ولی نفس صحبتهای آقای مهندس گلمرادی خود تنش زا است و اگر ایشان خود مقید به قانون هستند بهتراست از طریق مجاری قانونی حقوق شهرهای خود را پیگیری نماید و در این برحه حساس صلاح نمی باشد اینگونه مطالب را به سخنرانی های خیابانی بکشاند. آنچه هویدا هست برادری مردم سربندراست که مصداق این برادری خروجی آن شخص گلمرادی هست. مردم بندرماهشهر به شما ۱۸۰۰۰رای دادن مگر شما سربندری نبودید.
  پس این اتحاد را پاره نکنید

 • ههههه آفرین بر دکتر گلمرادی . ماهشهری هنوز کجا رای ما به آقای گلمرادی بخاطر این هست که این حرفها را به عنوان نماینده ما تو ماهشهر به ماهشهریها بزند.

 • نمیدانم چرا هیچ مسولی و شورایی با حرفهای نادرست نماینده ی که خود عامل تفرقه حتی در انتخابات بوده برخورد نمیکند. آقایان شورا نشین سکوت برای چیست از شورای سربندریاد بگیرید که به نماینده های قبلی امان حرف زدن نمیدادن

 • ما مردم شهرک طالقانی واقعا برای آنان که در بین طایفه های بومی بندرماهشهر باعث تفرقه شدند و انهایی که علنا و به دروغ فریاد تفرقه زدند و موضوعات قومیتی را برای رسیدن به اهداف خود مطرح کردند باید عرض کرد خاینین ننگ تان باد .

 • واقعا این بیانات گستاخانه است و باید آقای گلمرادی عذرخواهی کند. و تنها کسی که تاکنون از بحث اختلاف سود برده شخص آقای گلمرادی هست . آقای گلمرادی شما مستقل بودید؟ اصولگرا بودید؟ اصلاح طلب بودید؟ اعتدال گرا هستید؟ همین تناقض رفتاری تان مشخصه که شما خود بیش از دیگران از ساده لوحی مردم بهره برده اید .

 • وقتی عده ای ا شهرهای مجاور می ایندو به زور طایفه ای و … میگویند مردم باید به فلانی رای بدهند نتیجه بهتر از این نخواهد شد

 • روی آنهای شفید که از تخلفات سرپوشی کردن برای رسیدن به امیال شخصی خودشان و اینگونه شد

 • عجب آقای مهندس گلمرادی تو دل بندرماهشهر مردم بندرماهشهر را آشوبگر معرفی میکنید ؟ واقعا مردم این شهر در خواب هستند.

 • حسین حسین که شهر را بردن

 • هیهات من الذله

 • کفن پوش به خیابان خواهیم آمد اگر سر سوزنی به ماهشهر تعرض شود

 • ذوب شدگان در ولایت که روزه سکوت گرفتید و در خانه هاتان نشستید کجا هستید که ماهشهر را دارن تکه تکه می کنند

  • سلام.ماهشهر وطن من است.تکه تکه نکنید

 • اقایون که به لباس های انچنانی در ستاد اقای گلمرادی پشت تریبون می رفتید تحویل بگیرید

 • اقای گلمرادی مردم ماهشهر با خون شان جلوی دست اندازی رو خواهند گرفت

 • شما متوجه هستید چی میگیی اقای گلمرادی

 • اقای نماینده از توهین های که مردم سربندر در شب پیروزی شما نثار مردم ماهشهر کردن و شما اعلام برائت نکردین از این توهین ها مشخص هست چطوری عدالت رو بر قرار میکنید

 • جناب گلمرادی مراقب باش چی میگی و چکار میکنی.
  سربندر خوابگاه افراد غیر بومی بوده و هست.
  کسانی که نون ماهشهرو خورده و الان ادعای صاحب خانه ای دارند.
  لطفا جو منطقه رو به سمت آشوب نکشانید

 • اونهای که بُت پاره میکردن برای این آقا تحویل بگیرن همون های که در گروه های مجازی می گفتنداگر قرار باشه حرفی کجی به ماهشه زده بشه ما تمام قد جلویش می ایستیم ( دور همی بخندیم که خلایق هر چه لایق )

 • بله ..بیشترین کسی که از اختلاف ماهشهر و سربندر سود برد حضرت عالی بودی که رای تمام سربندر را جمع کردی ….در ضمن اگر همان پشت تریبون رفتن ها نبود الان از ماهشهر یه روستای ۳۰۰۰۰۰نفری درست کرده بودند …..خاعن انهایی هستند که در دوره جناب احمدی نژاد با اشوب جلوی شهرستان شدن سربندر را گرفتن

 • ماهشهری هایی که به گلمرادی رای دادید تحویل بگیرید
  اولین کاری که گلمرادی میخاد انجام بده جدا کردن شهر خابگاهی سربندر از ماهشهر
  خدا به داد ماهشهری ها بیاد