ایجاد ۱۰۰۰ فرصت شغلی با افتتاح فاز دوم نیروگاه سد دز در اندیمشک

خورنا – ئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: توسعه مناطق محروم در کشور و رفع نیازهای این مناطق، اولویت نحست کمیسیون انرژی مجلس دهم تعیین شده است.

فریدون حسنوند در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بیکاری و نبود شغل مناسب، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم و نسل جوان است و ما باید برای رفع آن پیگیری‌های گسترده‌ای انجام دهیم.

وی افزود: وجدان‌های بیدار می‌دانند که کار آفرینی و ایجاد فرصت‌های شغلی، نیازمند زمان و پیگیری‌های گسترده است ولی توجه به رفع این نیاز به عنوان یک اولویت مهم در اجرای طرح‌های صنعتی و عمرانی کشور است.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: توسعه مناطق محروم در کشور و رفع نیازهای این مناطق، اولویت نحست کمیسیون انرژی مجلس دهم تعیین شده است.

وی گفت: در اولین جلسه اعضای کمیسیون انرژی با وزیر نفت، برای سرکشی و بازدید منظم از استان‌های محروم نفت‌خیز و بررسی مشکلات آنان از نزدیک، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری لازم صورت گرفت و به زودی اعتبار مورد نیاز برای توسعه مناطق محرومی که چاه‌های نفت در آنجا وجود دارد اختصاص خواهد یافت.

حسنوند بیان کرد: توجه به نقش ملی، نظارت مستمر و قانون گذاری و تعامل با وزارتخانه‌های نفت، نیرو و سازمان انرژی اتمی در مسیر اجرای هر چه بهتر برجام از جمله دیگر اهداف تعیین شده کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی است.

وی افزود: توجه به رشد و گسترش فرصت‌های شغلی در شهرستان اندیمشک نیز از جمله مهم‌ترین اهدافی است که در سال جدید برای توسعه شهرستان در نظر گرفته شده و به زودی شاهد افتتاح و بهره برداری از آنان خواهیم بود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: زمین مورد نیاز برای اجرای طرح بزرگ فولاد اندیمشک که بیش از این پس گرفته شده و مشکلات زیادی برای اجرای این طرح ایجاد کرده است که با پیگیری‌های صورت گرفته و پس از نیاز سنجی، شاهد رفع مشکلات این مجتمع تولیدی خواهیم بود.

وی گفت: تأمین خوراک مورد نیاز طرح پتروشیمی اندیمشک که بیش از این نیز در اختیار دیگر طرح‌های این حوزه قرار گرفته بود و تلاش برای باز گرداندن امتیاز پالایشگاه شهرستان از جمله دیگر طرح‌های بزرگی بوده که در اندیمشک با پیگیری‌های گسترده اجرا خواهد شد.

حسنوند عنوان کرد: هم چنین یکی از طرح بزرگ حوزه آب، اجرای طرح احداث نیروگاه سد دز در اندیمشک است که با اجرای آن علاوه بر افزایش ظرفیت نیروی برق در شهرستان بیش از یک هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام ایشون در مصاحبه گفتن هیچکس نماینده من در ادارات نیست!!!؟؟؟
    سوال من اینه آقای ناصر پورشریفی چطور به ریس بهداشت مراجعه کردن و سفارش کردن ۴٠٠میلیون از طلب یه پیمانکار رو بدن!!!!!

  • ای بابا باز شروع کرد به چاخان!! یه مدت راحت بودیم
    خورنا ببین که گفتم ۶ماه دیکه میکه ۵٠٠٠نفر میبرم پالایشگاه و نیروگاه و پتروشیمی

  • یعنی امیدوار باشم با مدرک کارشناسی ارشد عمران
    -آب و سازه های هیدرولیکی بالاخره میرم سرکار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • هر موقع ١٠٠٠نفر پتروشیمی ١٢سال قبل رو بردی اینا رو هم میبری