جزئیات درگیری مسلحانه دیروزسارقان دربندر امام خمینی باماموران نیروی انتظامی

خورنا -روز دوشنبه ماموران پلیس آگاهی شهر بندر امام خمینی (ره) از توابع شهرستان ماهشهر در راستای اجرای دستور مقام قضائی به مخفیگاه یک سارق سابقه دار در این شهرستان مراجعه کرده تا وی را دستگیر کنند.
سرهنگ علی قاسم پور اعلام کرد: روز دوشنبه ماموران پلیس آگاهی شهر بندر امام خمینی (ره) از توابع شهرستان ماهشهر در راستای اجرای دستور مقام قضائی به مخفیگاه یک سارق سابقه دار در این شهرستان مراجعه کرده تا وی را دستگیر کنند.
وی افزود: این ماموران پس از شناسائی مخفیگاه سارق یاد شده در حین عملیات از سوی سارق یاد شده مورد حمله وی با سلاح سرد قرار گرفتند ولی ماموران موفق به دستگیری این سارق سابقه دار شدند.
قاسم پور افزود:ماموران انتظامی حین دستبند زدن به این سارق از سوی یکی از بستگانش مورد حمله با سلاح گرم قرار گرفتند که یکی از ماموران انتظامی به دلیل اصابت گلوله و نیز شدت جراحات در محل به شهادت رسید و دو مامور دیگر زخمی شدند.
وی گفت: خوشبختانه حال عمومی دو مامور یاد شده رضایتبخش می باشد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان اضافه کرد: ماموران انتظامی حاضر در محل به خاطر ازدحام جمعیت و به دلیل حفظ جان مردم از تیر اندازی به سوی افراد مهاجم خودداری کردند و همین موضوع، باعث فرار آنان و سارق یاد شده از محل شد.
وی گفت: افراد مهاجم شناسائی شده و بزودی توسط ماموران انتظامی دستگیر خواهند شد.
در این درگیری در شهرک مقداد شهر بندر امام خمینی (ره) ستواندوم جواد ویسی اهل شهرستان بهمئی به شهادت رسید.

منبع:خوزنیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • امیدوارم این پرونده هم مثل خیلی از پرکنده خای دیگر سر و تهش با سند و وثیقه بند نیاد و اشد مجازات برای این ارازل وضع بشود و خیلی سریع حکم آنها اجرا بشه

  • به خانواده این شهید بزرگوار تسلیت عرض میکنم و امیدوارم دستگیری این قاتلین و رسیدن به سزای اعمالشون التیامی باشه بر زخم خانواده داغدارش.