شهردار بندرماهشهر: آماده پذیرش نظرات، انتقادت و پیشنهادات شهروندان در راستای عمران و آبادانی بیشتر هستیم

خورنا – کمایی گفت: برای رسیدن به این هدف نه تنها تمام توان خود را به کار می گیریم که آماده پذیرش نظرات ، انتقادت و پیشنهادات همشهریان محترم در راستای عمران و آبادانی بیشتر هستیم.

مهندس غلامحسین کمایی رسالت شهرداری وشورای اسلامی شهر را خدمت رسانی بهتر و کسب رضایتمندی مردم عنوان کرد و اظهارداشت : برای رسیدن به این هدف نه تنها تمام توان خود را به کار می گیریم که آماده پذیرش نظرات ، انتقادت و پیشنهادات همشهریان محترم در راستای عمران و آبادانی بیشتر هستیم.

شهرداربندرماهشهر درگفتگو باخبرنگارما افزود: اعتبارما اعتماد مردم است وهیچ پشتوانه ودلگرمی بزرگتر از این اعتماد برای شهرداری نیست وامیدوارم مجموعه خدوم شهرداری بتوانند پاسخگوی نیازهای عمومی وانجام خدمات به بهترین نحوممکن ودرخورشان مردم داشته باشد.

وی مردم را بهترین حامی وقاضی دربررسی عملکرد خادمان خود خواند وافزود: شهرداری به پشتوانه اعتماد مردم و با همدلی وهمسویی اعضای محترم و دلسوز شورای اسلامی شهرعلیرغم معضلات ومشکلاتی که دارد به بهترین نحوممکن به شهروندان عزیر خدمات ارائه نماید.

کمایی بیان داشت : همراهی مردم با شورا وشهرداری مهمترین لازمه رشد و توسعه شهراست و ما نیز برای رسیدن به این هدف به همکاری همه مردم و تعامل سازنده با همه ادارات ودستگاههای اجرایی ومجموعه مدیریت شهری نیاز داریم که البته بخش بزرگی از توفیقات شورا و شهرداری درسالهای اخیر نتیجه همین تعاملات و همراهی مردم بوده است و تداوم این شرایط می تواند در رسیدن به نقطه مطلوب ما را یاری کند چرا که مردم با شورا وشهرداری روابط متقابل دارند و اساس هر پیشرفتی داشتن چنین روابطی است.

شهرداربندرماهشهربااشاره به اینکه اقدامات گسترده عمرانی وخدماتی شهرداری ماهشهردرسالهای اخیر نتیجه ایمان راسخ به مدیریت جهادی مبتی به اصل خودباوری ودخالت دادن مردم درامورشهری است خاطرنشان کرد ایمان به این اصل مهم خدمتگزاری عالمانه به مردم رمز مهم طرحهای تحول آفرین عمرانی در شهرداری است.

ایشان تاکید کردند،هرآنچه که امرور در حوزه های مختلف عمرانی ، خدماتی واجتماعی عاید شهربندرماهشهر شده است مرهون حمایت شورای اسلامی شهر و همراهی و مودت مجموعه مدیریت شهری بویژه همکاری وحمایت های عموم شهروندان عزیز وگرامی است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • متأسفانه موارد بسیاری از بی‌اخلاقی‌ها و بی‌قانونی‌ها در حوزه شهری وجود دارد که گرچه در ابعاد مختلف حقوق و مصالح مردم را نقض می‌کنند، اما از چنین شانسی بهره‌مند نیستند تا به خبرهای داغ و مورد توجه همه رسانه‌ها و اجتماعات مختلف جامعه مدنی که امکانی هر چند محدود برای صدادار کردن مطالبه و اعتراض خود دارند، تبدیل شوند و در نهایت به توقف تخلف بیانجامد.

  حال آنکه واقعیت این است که به ‌هر حال مردم هم شاهد تداوم روند تخلفات و نقض حقوق شهروندی خود هستند و به لحاظ عینی و ملموس، کاهش امکانات و کیفیت زندگی شهری و آسیب‌های ناشی از آن را تجربه می‌کنند، هم اینکه رسانه‌ها و جامعه مدنی را رصد می‌کنند که چه وقت و تا چه اندازه با آن‌ها همراه هستند یا نیستند.

  مصادیق این موارد کم نیستند اما ذکر دو مورد زیر می‌تواند کفایت کند؛ اجرای بسیار پایین و بدون کیفیت پروژه های شهریست و عدم مطالعه و نیاز سنجی این پروژه ها

 • هرگز” به کسی که به شما دروغ می گوید اطمینان نکنید و “هرگز” به کسی که به شما اعتماد می کند دروغ نگویید!.

 • هـمـیـشـه حـرفـی بـزن، کـه بـتـوانی آنـرا بـنـویـسی . چـیـزی را بـنـویـس، کـه بـتـوانـی آنـرا امـضـاء کـنـی و چـیـزی را امـضـاء کـن کـه بـتـوانی پـایـش بـایـسـتی”( نـاپـلـئـون بـنـاپـارت)

 • اى هنرها گرفته بر کف دست عیــــب‌ها برگــرفته زیر بــغـل
  تا چه خواهی خریدن ای مغرور روز درماندگی به سیم دغل
  سعدی

 • کاش جای قلب افراد توی صورتشون بود تا معلوم بشه چی تو قلب مردم میگذره

 • عَلَیْکَ بِقَبُولِ الْمَوْعِظَهِ وَالْعَمَلِ بِها فَإِنَّها عِندَ الْمُؤْمِنِ أَحْلى مِنَ الْعَسَلِ الشَّهْدِ وعَلَى الْمُنافِقِ أَثْقَلُ مِنْ صُعُودِ الدَّرَجَهِ عَلَى الشَّیْخِ الْکَبیرِ؛
  موعظه را بپذیر و به آن عمل کن، زیرا موعظه نزد مؤمن از عسل ناب شیرین تر است و براى منافق از بالا رفتن از پله بر پیر مرد کهنسال دشوارتر است.

 • هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد متر را دور “قلبش ” می گذارد نه دور سرش !

 • گمشده این نسل،اعتماد است نه اعتقاد

  اما افسوس

  نه بر اعتماد ،اعتقادیست

  و نه بر اعتقاد، اعتماد

 • چرا می خواهیدعوارض را چند برابر کنید !
  شهروندان نباید تاوان سومدیریت شما را بپردازند

 • با به کارگیری نیروهای توانمند و با طرح و برنامه ریزی، اسباب رفع نیازهای شهروندان و توسعه شهررا در بخش‌های مختلف عمرانی و اقتصادی فراهم نمائید

 • تکنیک شبیه سازی، فرایندی است که به سازمانها کمک می کند تا نتایج عملکرد و فرآیند تصمیم گیری خود را پیش‌بینی، مقایسه و بهینه سازی کنند؛ بدون اینکه هزینه و ریسک تغییر فرآیندهای جاری و اجرای جدید را ، متحمل شوند. در حقیقت، شبیه سازی فرآیندی تکنیکی است که امکان نمایش فرآیند ها، منابع، کالاها و خدمات را در مدل دینامیکی فراهم می کند. به وسیله این ابزار کارامد، می توان هزینه ها و ریسک اتخاذ تصمیمهای نادرست در سازمان را کاهش داد و فرآیندها و محصولات سازمان را بهبود بخشید.
  به واسطه شبیه سازی و تنظیم سناریو‏های مختلف، انیمیشن ۳ بعدی و … سیستم را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده، نسبت به انجام بهبودهای بالقوه در آن اهتمام ورزید.

 • نازیبا بودن شهر ماهشهر به عدم توجه کافی به مسائل شهرسازی ارتباط دارد
  در شهرسازی اصلاحی با عنوان” آشفتگی بصری” وجود دارد. در صورت وجود آشفتگی بصری، شهروندان از فضا فراری خواهند شد. در شهر ماهشهرنقطه مکث وجود ندارد زیرا فضای گیرا و جذابی مشاهد نمی‌شود.
  محلات معشور هویتی ندارد و خیابان‌های شطرنجی احداث و به مردم تحویل می‌شوند. فضای سبزی اقلیمی نیز وجود ندارد

 • چرا بعد از یکسال بلوار ۹ دی خراب شد؟

 • رییس شورای اسلامی شهربندرماهشهراظهارداشت:پروژه ها یکی پس از دیگری به بهره برداری می رسند که به واسطه اجرای همین پروژها توسط شهرداری، شهر بندرماهشهر به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است.
  آقا ترا بخدا کیفیت پائین است

 • برنامه چشم انداز ماهشهررا منشر کنید

 • پیشنهاد می شود:
  به همراه یه فرد مسافر ورودی ها، بازار ، و مراکز خدماتی ( دستشوئی-نمازخانه ها-قطارشهری!؟-و…) را بازدید بفرمائید
  متوجه عمق فاجعه شهری (مدیریت شهری، برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ماهشهر) خواهید شد
  لطفا مصاحبه های پوپولیستی نفرمائید
  شهروندان فهیم ماهشهر درد و درمان را می دانند
  مکرر و حضور بعرض شما رسیده است

 • جناب شهردار
  بهترین خدمت حضرتعالی شفاف سازی اطلاعات مورد نیاز شهروندان ، جلوگیری از دلالی در واحدها و برخورد با تخلفات است
  انتشار عوارض سالانه ، طرحهای جامع ، تفضیلی ، افق زمانی چشم اندازماهشهر،اجرای دقیق و علمی(نه آزمون و خطا!) پروژه های عمرانی و انتشار مطالعات و نقشه های عملیات اجرایی پروژه های شهرداری در سایت شهرداری ماهشهر است
  به سایت شهرداری اراک،سمنان،یزدو… دقت بفرمائید
  متوجه فاصله شعار و اقدام شهرداری ماهشهر می شوید