منتخب مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس دهم: اصلاح‌طلبی که معیارهای اصولی و ارزشی را رعایت نکند به درد نظام نمی‌خورد

خورنا – علی گلمرادی یکشنبه شب در اجتماع بزرگ مردم این شهر اظهار کرد: مردم دو حماسه بزرگ سیاسی را در هفتم اسفند ۹۴ و دهم اردیبهشت ۹۵ رقم زدند و جا دارد از تمام کسانی که تلاش کردند تا این حماسه و گشایش فصلی جدید در سرنوشت مردم رقم بخورد تشکر کنم.

وی با بیان اینکه همه باید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخار کنیم، افزود: با بررسی وضعیت کشورهای پیرامون، عظمت، اقتدار و ارزش نظام را شاهد خواهیم بود.

منتخب مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس دهم ادامه داد: همه مسئولان به ویژه نمایندگان مجلس که مورد لطف و عنایت مردم قرار گرفته‌اند باید تمام تلاش خود را برای خدمتگزاری به این مردمی که همواره جلوتر از مسئولان در خدمت ارزش‌های نظام بوده‌اند به کار گیرند.

گلمرادی متذکر شد: نمایندگان باید با پرهیز از سلایق شخصی و بر اساس عدالت و عدالت‌محوری، همه آحاد جامعه را در حوزه انتخابیه خود مورد توجه قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: باید بر اساس شایستگی، از همه ظرفیت‌های فکری و با پرهیز از سلایق شخصی و گرایش‌های سیاسی در راستای رفع مسائل و مشکلات منطقه گام برداریم.

منتخب مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم جمهوری اسلامی ایران حق دارند بهترین زندگی را در این کره خاکی داشته باشند.

گلمرادی تصریح کرد: امروزه مسائل و مشکلاتی در سطح ملی وجود دارد که اگر نمایندگان با پرهیز از سلایق شخصی و بازی‌های سیاسی به آن بپردازند بدون شک رضایت خداوند که در گرو رضایت مردم است جلب خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بدون تردید همه می‌دانند وجود بیشترین و گسترده‌ترین امکانات و تأسیسات صنعت پتروشیمی، نفت و گاز، پایانه حمل و نقل دریایی، کشاورزی و آب شور و آب شیرین در این حوزه انتخابیه این اجازه را می‌دهد که مردم به رفع مشکل بیکاری جوانان امیدوار باشند.

گلمرادی افزود: اعتقادم بر این است اصولگرایی که به دنبال اصلاح نباشد و اصلاح‌طلبی که معیارهای اصولی و ارزشی را رعایت نکند به درد نظام نمی‌خورد.

وی در ادامه به ظرفیت‌های اقتصادی حوزه انتخابیه اشاره کرد گفت: یکی از مسیرهای ایجاد اشتغال پایدار توجه به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است.

منتخب مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس دهم همچنین با تبریک روز کارگر و روز معلم اظهار کرد: وضعیت معلمان و آموزش و پرورش و همچنین مسائل و مشکلات مربوط به کار و کارگران به عنوان یک موضوع جدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

گلمرادی در ادامه با تقدیر و تشکر از زحمات چهار ساله «حبیب آقاجری» نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس نهم، اضافه کرد: مردم هرگز به شایعات و مسائلی که در فضای مجازی مطرح می‌شود توجه نکنند.

وی در پایان گفت: ما باید در یک فضای آرام، همه برای عمران و آبادانی کشور عزیزمان به ویژه خوزستان قهرمان که جای‌جای آن متبرک به خون شهداست کار و تلاش کنیم و به فکر رفع مسائل و مشکلات مردم باشیم.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • قحط الرجال….

  • خدا را شاکریم که مردی اجرایی و توانمند اینبار پا به عرصه گذاشت و قد علم کرد…ارزوی ما موفقیت شماست و انشالله دست جیره خوران ….. که در جای جای شرکتها به ناحق گماشته شدند(مثال ع جابری و…. ) کوتاه شود و حق به حقدار برسد. و هر روز شاهد شکوفایی شهرمان شویم .انشالله

  • گلمرادی! مجلس! وای اصلا حرفش هم خنده دار است.
    حالا بشینید و ۴ سال عقب گرد و فلاکت رو نوش جان کنید

  • صحبت های قشنگی است…

  • سلام ودرود برگلمرادی .شما حتما درکارتان موفق می شوید. ازاین شایعات همیشه درفضای مجازی بوده اینها همان کسانی هستند زمانی که شما شهردار ماهشهر بودید زنگ اندازی می کردند واجازه کار به شما نمی دادند واما از قدرت خدا وتلاش شما ببینید به چه پست ومقامی رسیدید تا چشم دشمنان شما کور شود. موفق باشید…………. تشکر از خورنا